Як зробити домашній водоспад. насоси для домашнього водоспаду.

Повітря в квартирах, особливо в сезон включеного опалення, часто буває надмірно сухим і задушливим. Для зволоження можна скористатися різними приладами, що продаються в магазинах. Але є одне пристосування, яке здатне забезпечити в кімнаті і вологе повітря, і затишну атмосферу - домашній водоспад . Виготовити його цілком можливо самостійно, використовуючи підручні матеріали.
Вам знадобиться
  • - 5-літрова сулія від мінеральної води;
  • - помповий насос (можна використовувати насос для акваріумів);
  • - пластикова упаковка з-під торта відповідного розміру;
  • - монтажна піна;
  • - «рідкі цвяхи»;
  • - фарба в аерозольному балоні;
  • - натуральні чи штучні камінчики, черепашки;
  • - штучні рослини або деревце.
Інструкція
1
Виготовте резервуар для нижньої частини водоймища з бутля з-під мінеральної води. Відріжте нижню частину бутлі так, щоб її висота склала 6-10 см. Приклейте її до основи - пластиковому підносу з упаковки від торта.
2
Зробіть рельєф для майбутнього водоспад а. Для цього повністю покрийте підставу монтажною піною так, щоб вийшов шар був на рівні нижнього резервуара. Через 3-4 години, коли шар піни застигне, змоделюйте невелику гірку, яка стане руслом для вашого водоспад а. Оптимальна висота цієї гірки 16-20 см.
3
Розташуйте в нижньому резервуарі насос і протягніть його трубку до вершини гірки. На вершині зробіть невелике озерце для накопичення води, в яке підведіть кінець шланга від насоса. Викладіть схил водоспад а камінчиками, промажте русло водоспад а і шви між каменями рідкими цвяхами.
4
Перевірте роботу водоспад а: налийте в нижній резервуар воду і включіть насос. Вода підніметься у верхній резервуар (озерце) і почне стікати по камінчиках назад вниз. Сформуйте за допомогою рідких цвяхів кілька жолобків, за якими будуть стікати струмки води.
5
Виготовте піддон. Для цього обріжте пластикову кришку від торта, піднос з-під якого був узятий для заснування водоспад а. Зафарбуйте кришку фарбою з балона, за бажанням можете намалювати будь-які візерунки. Встановіть водоспад в піддон.
6
Декоруйте вийшов водоспад камінчиками і черепашками по всій поверхні. Приголомшливо виглядає невелике штучне деревце або квітку, закріплені на кам'яній гірці. При бажанні розфарбуйте камінчики або зробіть підсвічування.
Зверніть увагу
Монтажна піна і рідкі цвяхи не є швидковисихаючими матеріалами. Уважно звіряйтеся з інструкціями, щоб не пом'яти гірку в процесі виготовлення. Працюйте з фарбою в балонах у добре провітрюваних приміщеннях (на балконі).
Корисна порада
Замість будівельної піни можна використовувати пінопластові блоки, що використовуються для упаковки побутової техніки.