Як усунути запах в приміщенні. Як вивести запах вогкості.

Неприємний запах в приміщенні - проблема, з якою доводиться стикатися багатьом. Впоратися з нею можна, використовуючи перевірені народні поради та рецепти. Слідуючи даними рекомендаціям, можна досить швидко усунути нехороший аромат в приміщенні.
Інструкція
1
Щоб усунути неприємний запах в приміщенні, знайдіть його джерело. Можливо, на столі запліснявілі варення або якийсь залишок їжі закотився під холодильник (диван). Усуньте джерело неприємного запах а. Після цього проведіть вологе прибирання і провітріть приміщення.
2
Слідкуйте за сміттєвим відром в приміщенні. Нерідко рибні та овочеві відходи здатні зіпсувати запах в квартирі. Якщо такі є у вас в смітті, негайно позбудьтеся від них, не чекаючи поки відро наповниться.
3
Також неприємний запах може утворитися, якщо на сміттєвий пакет потрапила волога. У поєднанні з різними відходами ви отримаєте нестерпно різкий аромат. При перших же симптомах неприємного запах а зі сміттєвого відра, винесіть його і провітріть приміщення.
4
Якщо неприємний запах з'явився в результаті підгорілою їжі або при варінні втекло молоко, якнайшвидше помийте плиту і посуд, щоб запах не встиг пошириться по всьому приміщенню. Для цього вам знадобиться столовий оцет і кухонна сіль. Змішайте ці компоненти до утворення консистенції кашки. отриманою сумішшю обробіть брудний посуд і плиту, видаливши забруднення. Після цього промийте все теплою водою.
5
Усунути запах гару можна старим перевіреним методом. Для цього в невеликій ємності змішайте столовий оцет (1 столову ложку), сік лимона (1 столову ложку) і воду (2 склянки). Дану суміш підігрійте на повільному вогні. Пройдіться з нею по приміщенню. Оцет вбере в себе їдкий запах , а лимонний сік освіжить вашу квартиру. Після цього провітріть приміщення протягом 15-20 хвилин, відкривши всі вікна.
6
Щоб у приміщенні завжди залишався приємний і свіже повітря, регулярно провітрюйте всі кімнати, навіть в зимовий період. На килимок, лежачий біля вхідних дверей, капніть 2-3 краплі ефірного масла мандарина або апельсина. По всьому приміщенню розвісьте невеликі саше, наповнені ваніллю, гвоздикою, лавандою або корицею. Не нехтуйте кімнатними рослинами. Вони відмінно очищають повітря.