Як навчитися бути сміливою.

Деякі представниці прекрасної статі не відчувають себе щасливими від того, що їм не вистачає сміливості. Ця якість придбане, його можна і потрібно розвивати, щоб досягати успіху і вершин у професійному та особистому сфері.
Інструкція
1
У першу чергу проаналізуйте, в яких випадках виникає почуття страху і як воно проявляється. Для цього візьміть зошит і почніть записувати ситуації, відзначаючи, коли і чому виник страх, яким чином він проявився. Визначте, в якій сфері найчастіше ви відчуваєте себе боязкою: на роботі або в особистому житті. Так буде простіше встановити причину, з якої ви не відповіли на привітання симпатичного незнайомця, посоромилися гідно відповісти хамуватий колезі чи просто висловити свою думку про фільм, яке йшло врозріз з думкою сусідки.
2
Для врівноваження ситуації фіксуйте також всі прояви своєї сміливості. Запам'ятовуйте почуття і відчуття, які відчували в той момент. За кожну удачу нагороджуйте себе відміткою зі знаком «+». Відзначте для себе, в яких сферах виявляти сміливість вам простіше за все, це важливо. Якщо, наприклад, вам легше виявляти сміливість, захищаючи когось, а не себе - моделює ситуацію, робіть так, як би ви поступали, заступаючи за іншу людину.
3
Згадайте, що ви хотіли зробити, а у вас на це не вистачило сміливості. Запишіть всі випадки, про які пам'ятайте, починаючи з раннього віку. Складіть список за принципом від найпростішого до найскладнішого і починайте діяти з першого пункту.
4
Задайтесь метою і виконуйте щоденні вправи при кожному зручному випадку: запитайте дорогу у поспішає людини, зробіть зауваження самому скандальному людині в черзі, при зустрічі в коридорі привітайтеся з генеральним директором вашої фірми по імені-по батькові. Якщо важко зважитися, пограйте в гру, яку всі знають з дитинства «начебто». Уявіть, як ніби ви не ви, а ревізор, начальник або іногородній турист і при цьому найсміливіший чоловік. Постарайтеся вибирати складні завдання.
5
Якщо вам не вдасться виконати вправу або заплановане дію, не відмовляйтеся від нього, виконайте наступного разу.
6
Прийдіть до внутрішніх змін через зовнішні. Змініть зачіску, зовнішній вигляд, стиль, одяг.
7
Спробуйте здивувати своїх близьких друзів, які знають вас дуже добре і не очікують того, що ви поринете в море з аквалангом або встанете на роликові ковзани. Не уникайте ситуацій, де присутня частка ризику, приймайте цю ситуацію, як особистий виклик.