Як робити прикраси самим. Як зробити самому ювелірну прикрасу.

У наші дні все більшу популярність серед дівчат і жінок набувають прикраси і біжутерія, виготовлені вручну. Цінність прикрас хенд-мейд зростає в рази. Адже унікальні та оригінальні речі, які не купити в магазині, можуть гарантувати вам, що ви будете єдиним володарем ексклюзивного кольє або браслета. Саме тому вміння створювати прикраси власними руками, привертаючи всю свою креативність і фантазію, безсумнівно, стане в нагоді вам.
Інструкція
1
Для початку продумайте концепцію майбутнього прикраси . Підготуйте інструменти, які вам знадобляться - ці інструменти будуть різнитися залежно від техніки, яку ви виберете для виготовлення прикраси .
2
Основний набір інструментів, без яких не обходиться виготовлення будь-якого прикраси в будь-якій техніці - це плоскогубці, круглогубці, хороші гострі ножиці, тонкі бісерні голки, міцні нитки, ворсиста тканина для роботи, з якою намистини НЕ будуть скочуватися на підлогу.
3
Також придбайте компоненти для майбутнього прикраси , попередньо продумавши його стиль і зовнішній вигляд. Відвідайте кілька магазинів фурнітури для біжутерії та ознайомтесь з асортиментом. Вам знадобляться найрізноманітніші камінчики, намистини, бісер, стрази, різноманітні підвіски, кріплення, наконечники, сполучні колечка, гачки, ювелірні троси, дріт, швензи, стрічки, шнури, штифти, і багато іншого.
4
Крім складання різних бус і браслетів з готових елементів, ви можете робити ще більш ексклюзивні вироби, запікаючи кулони і намистини з полімерної пластики. Пластика відкриває великий простір для творчості, і її техніка не так складна для початківців.
5
В магазині для рукоділля купите набір пластики Fimo потрібних кольорів. Також вам будуть потрібні гострі ножі, паста-машина або важка скляна скалка, замість якої можна також використовувати металеві циліндри і пляшки, товста голка, акриловий лак в пульверизаторі, фольга, і звичайно фурнітура, про яку ми говорили вище, і набір основних інструментів.
6
Розімніть в пальцях шматочки пластики п'яти різних кольорів, щоб нагріти їх і надати більш пружну структуру. Розкачайте шматочок білої пластики в тонкий млинець, використовуючи качалку або паста-машину. Потім розкачайте так же шматочки інших чотирьох кольорів - наприклад, фіолетового, рожевого та інших.
7
Накладіть пласт розкачане фіолетового пластику на пласт білого пластику. Ображати краю, щоб вони були рівними, а потім наріжте на невеликі пластини і складіть ці пластини друг на друга.
8
Білий і рожевий пластик розкачайте окремо так само, як білий і фіолетовий, накладіть один на одного і закрутіть в рулон, а два шматочки синього пластика скачайте в дві довгих тонких ковбаски. Загорніть ковбаску в пласт фіолетового пластику. Скачайте ще дві ковбаски з перламутрового пластика. Після цього з усіх ковбасок зберіть трикутник і розімніть його, щоб у результаті отримати трикутну довгу ковбаску. Розріжте її навпіл і складіть разом, отримавши квадратну форму, а потім витягніть. Розріжте на тонкі кубики вийшов візерунок - це майбутні намистини. Перед запіканням проткніть їх товстої голкою уздовж. Виготовте вісім намистин-квадратів.
9
Із залишків пластику зробіть пластину і виріжте з неї рівне коло, на який накладіть шматочки мозаїки з квадратів. Проколіть отвір у верхній частині кола - у вас вийшла заготовка для кулона. Тепер залишилося виготовити з фольги основу, наколоти намистини і деталі на зубочистки, встромивши їх підставою в фольгу, і запекти деталі в духовці, після чого залакувати їх, відшліфувати і зібрати намисто, використовуючи фурнітуру.