Як перепаяти кабель. Як перепаяти роз'єм.

Перероблені кабелі використовуються у випадку, якщо необхідно підключити один прилад до іншого, а кабелю з необхідним поєднанням роз'ємів немає. Тоді його можна спаяти з двох кабелів, кожен з яких має по одному необхідному роз'єму.
Інструкція
1
Переконайтеся, що пристрої, які ви збираєтеся з'єднувати між собою, хоча й обладнані роз'ємами різних типів, але сумісні між собою як електрично (по полярностях, рівням сигналів, і т.п.), так і логічно ( форма сигналу, протокол передачі даних, і т.п.).
2
Візьміть два кабелі. Переконайтеся, що обидва вони вам більше не потрібні для використання за прямим призначенням. У першого з них хоча б один роз'єм повинен підходити до першого з з'єднуються пристроїв, а у другого - хоча б один роз'єм повинен підходити до другого пристрою.
3
Переріжте обидва кабелі навпіл. Зніміть з тих половин кабелю, які використовуватимуться, зовнішню оболонку на довжину близько двох сантиметрів - під нею виявляться провідники. Зачистіть їх і залудити. Якщо один з провідників є екраном, розплетіть його, відсуньте вбік, потім знову сплетіть, і лише потім залудити.
4
За допомогою омметра визначте, які з провідників підключені до якихось контактам роз'ємів. Тепер, керуючись Цоколевка самих роз'ємів, з'єднайте половинки кабелів між собою відповідним чином. Важливо, щоб входи одного апарату були з'єднані з відповідними виходами другого.
5
Кожне із з'єднань ретельно заізоліруйте окремо. Розташуйте місця з'єднань так, щоб вони не торкалися одне одного, незважаючи на наявність ізоляції. Тепер обмотайте їх всі разом кількома шарами ізоляційної стрічки.
6
Продзвоните кабель омметром, переконавшись, що в ньому немає ні обривів, ні коротких замикань. Після цього перевірте його в роботі. З'єднуйте апарати між собою, коли вони знеструмлені, якщо тільки вони не допускають «гарячого» підключення.