Як підключити електродвигун на 220 вольт. Як підключити електродвигун він пральної машини до 220волт.

Звичайна 220-вольта електромережу в домашніх умовах є найбільш доступним джерелом живлення для електроприладів. Одні електродвигуни можуть працювати від неї безпосередньо, іншим для живлення від такої мережі потрібні додаткові елементи і вузли.
Інструкція
1
Однофазний асинхронний електродвигун розрахований на напругу 220 В. Його досить приєднати до мережі. Пам'ятайте, однак, що простота підключення двигуна цього типу обертається великим недоліком - малим коефіцієнтом корисної дії.
2
Двофазні двигуни, звані інакше конденсаторними, вимагають для роботи двох деталей: паперового конденсатора на напругу не менше 500 В (ємність його вказана в довіднику або прямо на двигуні), а також у ряді випадків - понижуючого автотрансформатора, оскільки більшість таких моторів розраховане на напругу в 110 В. На ту з обмоток, яка розрахована на пряме підключення, подайте цю напругу безпосередньо, а на решту - через підключений послідовно з нею конденсатор. Застосування будь-яких інших конденсаторів, крім паперових, не допускається.
3
Трифазні електродвигуни на роботу в якості конденсаторних не розраховані. Використовуйте їх в цій якості тільки при дуже малому навантаженні на вал, інакше він зупиниться, і обмотки перегорять від перевантаження. При номінальному навантаженні живіть такий двигун тільки від справжньої трифазної мережі.
4
Для підключення універсального двигуна (колекторного з послідовним збудженням) з'єднайте послідовно обмотку збудження і колекторно-щітковий вузол. Потім, попередньо навантаживши вал двигуна тим механізмом, спільно з яким він буде експлуатуватися (це обов'язкова умова), подайте на цю послідовний ланцюг напругу живлення.
5
Колекторні двигуни постійного струму зазвичай низьковольтні. Щоб включити такий мотор в 220-вольтів мережу, використовуйте відповідний по параметрам блок живлення, до складу якого входять трансформатор і випрямляч.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=50fxqz8u4ZQ
Зверніть увагу
Чи не торкайтеся струмоведучих частин, що знаходяться під напругою. Остерігайтеся також механічних травм. Подавайте на двигун напруга, на яке він розрахований.
У практиці автолюбителя нерідко доводиться використовувати обладнання, що має в якості робочого агрегату електричний двигун. У разі необхідності ремонту або заміни такого двигуна доводиться вирішувати питання з його правильним підключенням. Використовуючи прості рекомендації, можна здійснити під'єднання трифазного двигуна своїми силами, без залучення фахівців.
Вам знадобиться
  • - ізоляційна стрічка;
  • - викрутка-індикатор;
  • - магнітний пускач;
  • - теплове реле;
  • - автомат ;
  • - тестер.
Інструкція
1
Демонтуйте старий двигун, позначивши ізоляційною стрічкою нульовий провід, до якого був підключений агрегат. Якщо ви встановлюєте двигун не замість колишнього, а заново, визначте нульовий провід за допомогою індикатора. На нульовому кінці лампочка індикатора не буде горіти.
2
Оснастіть новий двигун захисної арматурою, що включає магнітний пускач, теплове реле і автомат. Змонтуйте арматуру в щитку.
3
Теплове реле підключіть до вхідних контактам пускача, а висновок приєднаєте до контактів реле. При виборі магнітного пускача переконайтеся, що він підходить до двигуна по потужності.
4
Вхідні висновки арматури підключіть до трьох клем автомата, виключивши нульовий провід. Вихідні клеми автомата з'єднайте з відповідними клемами теплового реле. До виходу магнітного пускача підключіть кабель, який буде йти безпосередньо на двигун.
5
Якщо потужність електродвигуна становить менше 1 кВт, з'єднайте його з автоматом безпосередньо, без магнітного пускача.
6
Підключіть двигун. Для цього зніміть кришку і огляньте клеммник. На ньому знаходяться шість висновків. Вони з'єднані або за типом «трикутник» (парами), або по типу «зірка». З'єднайте кінці силового кабелю з колодками клемника; при наявності схеми типу «зірка» вільні контакти підключіть почергово.
7
Якщо йдуть від двигуна висновки знаходяться в безладному стані, використовуйте тестер для «прозвонки». Послідовно під'єднуючи висновки тестера до кінців, відшукайте окремі обмотки. Тепер з'єднайте їх за типом «зірка». Висновки котушок при цьому зберіть в одну точку, а до решти кінців підключіть кабель вводу.
8
Після закінчення монтажу проводів надіньте на двигун кришку корпусу і перевірте всі пристрій в роботі. Якщо при включенні електродвигуна обертання валу відбувається не в тому напрямку, поміняйте місцями будь-які проводи на вводі магнітного пускача.