Як зробити маркерну дошку.

Маркерні дошки користуються широкою популярністю в проведенні інструктажів, тренінгів, презентацій і демонстрації різного виду проектів публіці. Насправді виготовити самому маркерну дошку цілком можливо.
Вам знадобиться
  • - скло товщиною 2 мм і габаритами 120х80 см;
  • - профіль алюмінієвий 20х10 мм прямокутного перерізу;
  • - трубка з алюмінію або сталі, діаметром 10 мм;
  • - меблеві коліщатка - 4 шт.;
  • - болти 30 мм з контргайками;
  • - мітчик під різьбу 4 мм;
  • - біла олійна фарба ;
  • - гайковий ключ.
Інструкція
1
Візьміть алюмінієвий профіль і за допомогою болгарки або пилки по металу відпиляйте по два однакових відрізка довжинами по 50 см, 100 см і 122 см.
2
Щоб виготовити деталі з відрізків довжиною 50 см, візьміть електродриль зі свердлом по металу діаметром 4 мм і точно по центру зробіть наскрізні отвори на відстані 10 мм один від одного. З цього ж боку, відступивши по 1 см від торців, просвердлите один шар профілю для кріплення меблевих коліщаток.
3
Виконайте монтаж меблевих коліщаток. Для цього вставте їх у підготовлені отвори у торців і за допомогою ключа накрутите на кінці кріплень гайки, затягніть їх до упору. Використовуйте контргайку в якості прокладки. Вона не дасть коліщаткам відкручуватися самостійно.
4
Обробіть торці напильником, щоб вони не могли поранити або травмувати вас в процесі експлуатації маркерні дошки.
5
Для підготовки профільного кріплення на торці профілю довжиною 100 см зробіть надрізи глибиною 10 мм за допомогою болгарки. Загніть їх так, щоб вони стали поперек перетину профілю. За допомогою електродрилі та свердла діаметром 4 мм просвердлите в загнутих пелюстках два отвори на відстані 1 см один від одного. Наріжте метчиком різьбу в цих отворах. У вас вийшов профільний кріплення.
6
Просвердлите по два отвори на відмітках 5, 50 см від профільного кріплення і один отвір на кінці вільному кінці профілю, відступивши від краю 1 -2 см. Прикрутите до профільного кріпленню готову деталь з коліщатками.
7
Візьміть відрізки довжиною 122 см і на кожному кінці зафіксуйте профільні кріплення. За допомогою болтів зберіть підставку для макетної дошки.
8
Візьміть трубки з алюмінію або сталі діаметром 10 мм і відріжте дві пари відрізків по 80 і 120 см. За допомогою болгарки зробіть поперечний розріз по всій довжині трубок. В відрізках, довжинами 80 см, точно посередині просвердлите наскрізні отвори для кріплення до підставки. Вставте в них болти так, щоб їх капелюшки були всередині трубок.
9
Щоб зробити полотно маркерні дошки, візьміть шматок звичайного скла і пофарбуйте його кількома шарами білої фарби (краще з пульверизатора), кожен раз чекаючи висихання попереднього шару. Вставте скло на макетну підставку, причому неокрашенная сторона буде лицьової, і закріпіть.