Як вибрати лампи галогенні.

В даний час існує багато різних моделей галогенних ламп. Такі модифікації мають гарну світловіддачею. Застосовувати такі лампи можна в якості головного світла.
Інструкція
1
На ринку є виробники, які пропонують серію всепогодних ламп. Такі моделі відрізняються гарною ефективністю при поганих погодних умовах. При їзді в туман або в дощ ви будете відмінно бачити дорогу. Краплі, підсвічені фарами, зазвичай утворюють широке світіння. Дані лампи здатні позбавити вас від подібної проблеми. Видимість на трасі не буде знижуватися.
2
Дані моделі випромінюють світло за допомогою жовтого спектра. Освітлення в результаті виходить більш контрастним. Потік жовтого кольору буде добре пробивати водяну суспензію в атмосфері. До мінімуму знижується ефект «білої завіси». З конструктивних особливостей варто відзначити збільшену на 30% світловіддачу. У конструкції є багатошарове покриття колби жовтуватого відтінку.
3
Якщо ви регулярно їздите в темний час доби, то придбайте всепогодні лампочки. Вони здатні добре висвітлити трасу, і, до того ж, не засліплюють водіїв зустрічних автомобілів. Не так давно на ринку з'явилися галогенні лампи , які при стандартній споживаної потужності мають підвищену світловіддачу. Вони мають прийнятну вартість. Відрізняються вони від звичайних ламп ниткою розжарення. Така нитка здатна витримати високу температуру. У колбі є газова суміш особливого складу, яка запобігає перегорання лампи .
4
Менше року тому з'явилися лампи з 50-відсотковою надбавкою яскравості. Світять вони на 5-10 метрів далі, ніж звичайні лампи . Водій може набагато раніше помітити перешкоду і вжити заходів.
5
Існують також надпотужні галогенні лампи . Їх не можна встановлювати на автомобілі, які експлуатуються на дорогах загального користування. Такі лампи призначаються для світлових приладів спортивних автомобілів, які виступають на закритих трасах. На таких машинах є спеціальна автоматичне регулювання променя.