Як вивчити румунську. вивчення румунської мови самостійно.

Вивчення будь-якої іноземної мови пов'язане з певними труднощами. Цей процес вимагає від студента наполегливості і тимчасових витрат. Однак з сучасними можливостями зробити це більш ніж реально.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - інтернет;
  • - телефон;
  • - газета оголошень.
Інструкція
1
Пройдіть курс самостійного вивчення румунської мови. Використовуйте для цього спеціальний ресурс «Вивчіть румунський онлайн» http://ru.livemocha.com/learn-romanian/Румынский-язык. На представленому сайті ви зможете знайти уроки для всіх рівнів володіння цією мовою.
2
Виконуйте тести, а також письмові та усні завдання на щоденній основі. Всі вони разом допоможуть вам швидко заговорити румунською мовою. Темп і обсяг освоєння мови ви обираєте самостійно. До того ж, сайт абсолютно безкоштовний і доступний для всіх.
3
Вивчайте мову з допомогою ресурсу «Проект МИР-2050: румунська мова». Цей інтернет-сайт дозволить освоїти румунська мова буквально за півроку. Технологія полягає саме в читанні великої кількості текстів, їх прослуховуванні та переказ. Все це допоможе за короткий термін домогтися відчутних результатів. На сайті також представлені всі необхідні ресурси для розвитку навичок мови.
4
Приєднайтесь до мовної групи, яка щойно почала вивчати цю мову. Пошукайте через мережу інтернет або місцеві газети мовні програми, які є в місці вашого проживання. В даний час все більше курсів відкривається практично в кожному місті. Важливо, щоб викладач був досвідченим і грамотно подавав новий матеріал. Відвідайте одне заняття і вирішите, чи варто вам використовувати даний метод чи ні.
5
Знайдіть досвідченого приватного репетитора. Цей варіант пропонує великі можливості, незважаючи на його відносну дорожнечу. По-перше, ви зможете вивчати мову так швидко, як вам цього хочеться. По-друге, вчитель буде вирішувати в індивідуальному порядку саме ваші проблеми в мові.
6
Напишіть оголошення в газеті або в інтернеті про те, що ви шукаєте викладача румунської мови. Або ви також можете почитати можливі пропозиції в мережі від вчителів.
7
Практикуйте розмова румунською мовою якомога частіше. Як тільки ви будете володіти основами мови, почніть спілкуватися з його носіями по інтернету (через скайп) або в реалі. Шукайте можливості підвищення рівня своїх навичок.