Як використовувати синю лампу. використані лампочки.

Синя лампа (рефлектор Мініна) традиційно використовується в терапевтичних і профілактичних цілях. Вплив синього світла на організм сприяє нормалізації біохімічного складу крові, поліпшенню роботи серця і легенів, стимулюванню імунної системи і т.д.
Інструкція
1
Перед застосуванням рефлектора Мініна обов'язково проконсультуйтеся з лікарем. Використовуйте синю лампу для прогрівання оголених поверхонь шкіри. Відстань від неї до прогреваемого ділянки тіла варіюйте від 20 до 60 см, регулюючи його таким чином, щоб хворий відчував виражене, але приємне тепло. Розташовуйте лампу під невеликим кутом до поверхні шкіри, промені повинні падати похило. Слідкуйте за тривалістю сеансу, залежно від віку та захворювання його тривалість може бути від 5 до 30 хвилин. Захищайте очі на час процедури - дивитися на лампу шкідливо. При захворюваннях ЛОР органів (отит, риніт, гайморит, синусит та ін.) Рекомендується відстань від прогреваемого органу до лікувальної лампи 20 см, тривалість дії 10-15 хвилин. Під час лікування шийного та поперекового відділів хребта розташуйте лампу на відстані 20 см від шкірної поверхні, час сеансу 15-20 хвилин. Для лікування артриту і артрозу суглобів, радикуліту витримуйте відстань до лампи 20-25 см, тривалість процедури 20-30 хвилин.
2
Прогрівання маленьких дітей (від 0 до 3) намагайтеся виконувати під час їхнього сну (у випадку, якщо ваш малюк міцно спить), т.к. під час сеансу організм повинен знаходитися в стані спокою. Відстань від лампи до шкіри малюка визначайте на дотик: тепло від лампи повинно бути приємним. Постійно перевіряйте рукою температуру прогреваемого ділянки шкіри дитини під час процедури, не перегрів його. При прогріванні носика або вушок накрийте оченята крихти пелюшкою або рушником. Тривалість сеансу 5-10 хвилин. При прогріванні у малюка спинки або пяточек тривалість процедури 10-15 хвилин, а ось грудку прогрівайте не більше 10 хвилин. Знімає закладеність носа прогрівання за вушками, по 5-6 хвилин на кожне вушко.
3
Не використовуйте синю лампу для прогрівання гнійних утворень. Існують протипоказання при онкологічних захворюваннях, загостреннях загальних важких захворювань, порушеннях цілісності шкіри, вагітності та ін.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Yi-9LRqmoZw
Корисна порада
В процесі використання синьої лампи важливу роль грає її відбивач: чим він менше, тим точніше буде фокус. Але, в теж час, маленький діаметр не підходить для прогрівання великих ділянок тіла. Універсальним вважається діаметр 16 см.Удобен у використанні рефлектор з гнучкою ручкою: її можна зігнути і направити під потрібним кутом.