Як записати флеш.

Для відтворення відеозаписів через інтернет використовується технологія потокового відео. Оскільки воно представляє з себе звичайний файл, що розташовується на певному сервері, його можна скачати, а також записати за допомогою спеціальних програм.
Вам знадобиться
  • - даунлоадер;
  • - програма відеозахоплення.
Інструкція
1
У випадках коли вам відома адреса знаходження флеш-відео , перейдіть по ньому в вашому браузері і виконайте завантаження файлу. Якщо вам не відома адреса відео, відкрийте перегляд вихідного коду веб-сторінки за допомогою натискання на неї правою кнопкою миші або спеціального пункту в верхньому меню. Знайдіть адресу знаходження відеозапису, який зазвичай прописується разом з його розширенням, після чого також скопіюйте його в адресний рядок і завантажте файл.
2
Якщо ви не можете скачати файл з інтернету, наприклад, це стосується різних онлайн-трансляцій, скачайте і встановіть на ваш комп'ютер програму відеозахоплення, яка записує у відеофайл все, що відбувається на екрані, після чого відтворне вами флеш- відео буде доступно на вашому комп'ютері. Це зручно в тих випадках, коли, наприклад, ви можете пропустити частину матчу, концерту і так далі, будь-яких програм, трансльованих в інтернеті. Також це відноситься до тих випадків, коли ви не можете знайти посилання на скачування флеш-відео , але можете включити його відтворення. Зверніть увагу, що для багатьох з них доступно включення записи за розкладом.
3
Скачайте програму відеозахоплення з інтернету. Їх досить багато, виберіть серед них ту, яка здасться вам найбільш зручною у використанні. Незважаючи на те, що більшість з них платні, перевірити їх роботу ви можете в плині пробного періоду користування.
4
При записи зверніть увагу на розташування вікон програм, оскільки браузер, в якому відкрито записуване флеш-відео , повинен бути відкритий поверх інших. Також закрийте при записи ті програми, які більшою мірою задіюють відеоресурси, оперативну пам'ять і частоту процесора, оскільки програми відеозахвату в іншому випадку можуть працювати некоректно.
Корисна порада
Використовуйте лише ліцензійним програмним забезпеченням.
В даний час дуже популярно записувати відео в форматі флеш. Його зручно відправляти в соціальні мережі або на YoTube. Процес запису подібного відео здійснюється за допомогою спеціальних додатків і є зовсім нескладним.
Вам знадобиться
  • - Цифрова відеокамера;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет;
  • - додаток Media Convert.
Інструкція
1
Запишіть відео на камеру так, як ви це зазвичай робите. Формат записаного відео залежить від моделі вашого пристрою. Різні камери будуть записувати кадри в форматі AVI, MPEG або тому, який зрозумілий тільки самому пристрою. Надалі ви зможете легко перекодувати їх у необхідний формат.
2
Імпортуйте відеоролик на ваш комп'ютер, використовуючи кабель з комплекту камери. Замість підключення через роз'єм USB ви можете використовувати пристрій для читання карт пам'яті. Зверніться до інструкцій виробника, щоб дізнатися докладніше про те, як слід підключати камеру до комп'ютера.
3
Запустіть додаток для перетворення одного відеоформату в інший. Хорошим вибором стане безкоштовний веб-інструмент Media Convert. Ви можете легко знайти і скачати його в інтернеті. Непоганою альтернативою може стати FLV Recorder - легка у використанні програма, яка дозволяє записувати FLV відео та аудіо через RMTP і HTTP протоколи, зберігати із соціальних мереж різні відеокліпи, включаючи Facebook.com, MSN Video, Yahoo, Video, YouTube та багатьох інших. Тут же ви знайдете вбудований FLV плеєр, щоб відразу переглядати закачані FLV ролики.
4
Додайте потрібний файл, який ви бажаєте конвертувати, вибравши його у відповідній папці через меню Media Convert. Натисніть "OK". Виберіть, як перетворити файл, в FLV або SWF. FLV частіше використовується потоковим відео, таким як на YouTube або Hulu. SWF, як правило, представляє собою анімаційне відео, і програється через додаток Adobe Flash. Останній формат буде переважно. Збережіть перетворений файл. Готово, ви записали флеш-відео!
Зверніть увагу
Флеш-відео має формати FLV або SWF і звичайно являє собою потокові, невеликі за розміром відеофайли. Більш стислий розмір дозволяє швидше завантажувати їх через інтернет.
Корисна порада
Ви можете конвертувати відеофайл в формат FLV, використовуючи Adobe Flash. Відкрийте програму, клікніть "Файл", "Імпорт", а потім "Імпорт відео".