Як зробити повтор. nero автоповтор відтворення.

Повтор відтворення композицій або відеозаписів передбачений практично кожним плеєром, будь то домашній кінотеатр, портативний пристрій, музичний центр, DVD-програвач, звичайна програма на комп'ютері. Управління цією функцією зазвичай не має на увазі під собою обов'язкову наявність пульта керування.
Вам знадобиться
  • - інструкція до пристрою.
Інструкція
1
Для того щоб налаштувати повтор відтворення композиції в медапроігривателе AIMP, що встановлюється на комп'ютері, зайдіть в його налаштування і в параметрах налаштуйте повтор плейлиста. Встановіть також функцію повтору у випадках, коли плейлист містить всього одну аудіозапис.
2
У програвачі Windows Media Player знайдіть кнопку повтору плейлиста на його панелі в нижньому лівому кутку, для цього перейдіть з режиму обкладинки в звичайний. У плеєрі WinAMP кнопка повтору знаходиться в головному меню відтворення запису. Для повтору плейлиста в програвачі iTunes знайдіть піктограму з круговою стрілкою в нижньому меню вікна, натисніть на неї один раз, якщо хочете налаштувати повтор для всього плейлиста, двічі - для обраної композиції.
3
Для того щоб налаштувати повтор відтворення для музичного центру, домашнього кінотеатру, DVD-програвача і так далі, натисніть відповідну кнопку на передній панелі пристрою або на пульті дистанційного управління, якщо такий є.
4
Якщо ви хочете налаштувати повтор в портативному плеєрі, в режимі відтворення певного плейлиста або композиції перейдіть до налаштувань затримки та один із списку. Також у деяких моделей пристроїв відтворення упереміш, повтор і послідовність налаштовується в меню конфігурації, яке передбачено окремою позицією. Якщо у вас звичайний плеєр без екрану, кнопка повтору аудіозаписи і плейлиста зазвичай передбачена на передній панелі портативного пристрою.
5
У випадках коли ви не можете знайти функцію повтору в меню управління пристроєм або програмою, відкрийте інструкцію, яка зазвичай йде в комплекті і прочитайте пункт щодо налаштувань відтворення, у випадку з програмами просто знайдіть в інтернеті керівництво до неї, можливо, у вигляді відеозапису чи картинки.
Пасивним ретранслятором називається прилад для поліпшення прийому радіосигналу в екранованому приміщенні. На відміну від активного ретранслятора, пасивний не вимагає ні джерела живлення, ні реєстрації в контролюючих органах.
Інструкція
1
Встановіть в місці впевненого прийому сигналу антену, розраховану на роботу в тому діапазоні, в якому передбачається здійснювати прийом в іншому приміщенні. Ця антена повинна бути розташована в місці, в якому в неї гарантовано не може потрапити блискавка, і де вона не може зазнати впливу атмосферних опадів.
2
Підключіть до антени кабель, розрахований на передачу високочастотної енергії в бажаному діапазоні. Даний кабель повинен бути узгоджений з антеною по такому параметру, як хвильовий опір.
3
Проведіть кабель від антени до приміщення, в якому передбачається здійснювати прийом сигналу.
4
Підключіть до протилежного кінця кабелю ще одну антену. Вона, у свою чергу, також повинна бути розрахована на роботу в бажаному діапазоні, а також узгоджена по хвильовому опору з кабелем.
5
У приміщенні встановіть приймальний пристрій, обладнане власною вбудованою антеною. Можна використовувати і малопотужні передавальні пристрої, наприклад, стандартів IMT-MC-450, GSM/GPRS/EDGE, 3G, WiMax, PMR, LPD. А ось потужні передавальні пристрої (навіть діапазону Сі-Бі) спільно з пасивними ретрансляторами використовувати не можна.
6
Випробуйте виготовлений пасивний ретранслятор в роботі. Рівень прийому сигналу в приміщенні повинен значно збільшитися. Якщо мова йде про доступ в інтернет, швидкість передачі даних повинна зрости майже до верхньої межі, встановленої використовуваним вами тарифним планом.
7
Якщо в екранованому приміщенні передбачається використовувати апаратуру, що працює в різних діапазонах, використовуйте кілька пасивних ретрансляторів, розрахованих на роботу у відповідних смугах частот.
8
При користуванні передавальними пристроями в приміщенні, обладнаним пасивним ретранслятором , не підносьте їх вбудовані антени близько до голови. Подбайте про те, щоб до антени, розташованої на протилежному кінці кабелю, не підходили близько люди.