Як зібрати драйвер.

Написання драйвера пристрою займає досить довгий час, крім цього ви повинні бути готові, що його налагодження може затягнутися на досить довгий термін.
Вам знадобиться
  • - програма для написання драйверів;
  • - емулятор.
Інструкція
1
Якщо ви раніше не займалися розробкою драйверів пристроїв, прочитайте підручник з їх створення. При виборі літератури зверніть особливу увагу платформі, для якої призначений драйвер пристрою, оскільки це має принципове значення. Також не зайвим буде закріпити знання з об'єктно-орієнтованого програмування, це допоможе вам краще розібратися в аспектах розробки програмного забезпечення під пристрою.
2
Перейдіть до програмної частини збірки драйвера пристрою. Вам необхідно завантажити засіб розробки програмного забезпечення, наприклад, Driver Development Kit, якщо ви створюєте драйвера під операційну систему Windows. Також у програми є і більш зручні аналоги, наприклад, Numega Driver Studio. Також більшість програм для створення драйверів під Windows є платними, що заважає визначити заздалегідь, чи підходить вам цей інструмент розробки.
3
У випадках коли ви пишете драйвера під операційні системи Ubuntu, скористайтеся програмним забезпеченням Linux Device Driver Kit. Всі необхідні програми ви також можете скачати в інтернеті з офіційних сайтів розробників.
4
Напишіть код драйвера пристрою. Це може зайняти досить довгий час в залежності від складності устаткування. Перевірте написаний код на наявність багів, перевірте на емуляторі його роботу в середовищах, в яких ви збираєтеся його застосовувати.
5
Виконайте компіляцію написаного коду в інсталяційний файл, запишіть його на диск разом з вихідним кодом, який, цілком можливо, ще не раз знадобиться вам для налагодження його роботи в операційній системі з урахуванням оновлень. Перевірте роботу драйвера на декількох комп'ютерах відразу, щоб надалі не доводилося переписувати його багато разів.
Корисна порада
Не пишіть драйвери пристроїв самостійно за відсутності досвіду програмування серйозних проектів.