Як зв'язати літнє плаття спицями.

Легке трикотажне плаття - незамінна річ у спекотні літні дні. Щоб зв'язати його спицями, потрібно вміти в'язати виворітні і лицьові петлі, робити убавкі і надбавки.
Вам знадобиться
  • - 400-500 г бавовняної пряжі;
  • - спиці № 2.
Інструкція
1
Літній плаття має бути легким. Тому для його в'язання потрібно тонка бавовняна пряжа.
2
Кількість петель для набірного ряду дано для розміру 44-46, якщо ваш розмір відрізняється, то зробіть розрахунок виходячи зі своїх мірок. Перш ніж приступити до в'язання, зробіть контрольний зразок, щоб розрахувати щільність.
3
Для спинки наберіть на спиці 92 петлі і пров'яжіть 3-4 сантиметри гумкою 2x2. Далі продовжуйте в'язати лицьовій гладдю 40 сантиметрів прямо.
4
Починайте збавляти в кожному дванадцятому ряду 4 рази по одній петлі. Потім в'яжіть прямо без убавок і збільшень до пройм.
5
Приступайте до вив'язування пройми. Для цього зменшіть в кожному третьому ряду 6 разів по одній петлі. Далі пров'яжіть прямо 3 ряди і розділіть в'язане полотно навпіл.
6
Відзначте центральну петлю. Закрийте в обидві сторони від неї по 12 петель і в'яжіть, оформляючи виріз горловини. Для цього зменшуйте по горловині 6 разів по одній петлі в кожному шостому ряду. Одночасно збавте для плеча 3 рази по 6 петель в кожному другому ряду.
7
В'яжіть деталь переду аналогічно спинці, але на рівні убавок для пріталіванія пров'яжіть разом кожні 6-ю і 7-ю петлі, з накидом. Через один сантиметр від початку вив'язування пройми розділіть роботу навпіл, відзначте середню петлю і зменшіть петлі вирізу горловини переду таким же чином, як на спинці. Пройми і плече вив'язувати також як на спинці (див. Крок № 5).
8
Дуже прикрасять таке лаконічне плаття невеликі рукава «крильця». Для цього наберіть на спиці 26 петель і пров'яжіть 50 сантиметрів. Зв'яжіть по 2 симетричних деталі. Складіть їх лицьовою стороною всередину і зшийте швом через край.
9
Для бейки по горловині наберіть на спиці 150 петель. Пров'яжіть 3 сантиметри гумкою 2x2.
10
На швейній машинці виконайте плечові і бокові шви. Ушийте рукави- «крильця». Плаття зволожите, розкладіть на рівній і гладкій поверхні, розправте і дайте повністю висохнути.
Корисна порада
Прикрасьте плаття, пов'язаними гачком або спицями, квітками.
В'язання - одне з улюблених хобі багатьох жінок. Для літнього ажурного сукні підберіть тонку бавовняну пряжу, або пряжу з шовку, льону, віскози. У вас вийде дуже легка повітряна модель. Крім того, можна вибрати стрічкову пряжу - таке плаття буде незвичайним. Пляжне плаття доречно зробити в невелику сіточку - воно спокусливо підкреслить вашу фігуру.
Вам знадобиться
  • Спиці, бавовняна пряжа, ножиці.
Інструкція
1
Спинка сукні: Наберіть 104 петлі і зв'яжіть узором «Трикутник» 167 рядів. Візерунок «Трикутник» в'яжіть за схемою ».
2
З двох сторін збавте по 1 петлі. Потім зробіть убавленія через кожні 6 рядів ще 5 разів по 1 петлі.
3
На висоті 210 рядів від початку вироби почніть в'язати пройми рукавів. Для цього зменшіть петлі з двох сторін таким чином: 1 раз 3 петлі, 3 рази по 2 петлі і 7 разів по 1 петлі.
4
На висоті 214 рядів зробіть горловину. Для цього закрийте середні 36 петель. Далі кожну сторону вироби в'яжіть окремо.
5
На висоті 250 рядів зв'яжіться плечові скоси, збавляючи в кожному 6 ряду по 2 петлі. Решта петлі закройте.Перед сукні зв'яжіть симетрично спінке.Сшейте плечові і бокові шви. Плаття отпарьте.
6
Перед сукні та збирання вироби: Перед сукні зв'яжіть симетрично спінке.Сшейте плечові і бокові шви. Плаття отпарьте.
Зверніть увагу
Розмір сукні 42-44.
Корисна порада
Сукня можна прикрасити невеликим квіткою-трояндочкою.