Навіщо потрібні об'єктиви.

Об'єктиви - спеціальні оптичні пристрої, які потрібні для того, щоб вибудовувати на проекційної площини зображення. Воно залежить від властивостей об'єктива, які, в свою чергу, визначаються набором використовуваних лінз.
Практично всі об'єктиви ставляться до збирає оптичним пристроям, але є і виключення, наприклад, камера-обскура розсіює промені світла. Лінзи, з яких складається об'єктив, не тільки формують зображення, але ще й компенсують аберації та інші оптичні перешкоди. Система лінз укладена в оправу, яка виконана у вигляді тубуса. Готовий об'єктив має вигляд циліндра з різьбленням, вона потрібна для того, щоб приєднати оптичний пристрій до техніки, що сприймає зображення. Незважаючи на той факт, що об'єктиви застосовуються в безлічі галузей, зазвичай, коли про них заходить мова, мається на увазі фототехніка, набагато рідше говорять про відеозйомку. Взагалі, об'єктиви є у всіх приладах, що працюють зі світлом. Це спостережні та вимірювальні пристрої, різні пристосування для друку, а також багато іншого. Кожен об'єктив має власні оптичні характеристики, такі як фокусна відстань, світлосила. Деякі моделі створюються так, щоб була можливість змінювати ці параметри. Мають значення і такі його особливості, як можливі оптичні перешкоди в зображенні, наприклад, абберации або виньетирование. Навіть такий момент, як форма боке, теж є важливим для певних видів фотозйомки. Деякі з об'єктивів підходять тільки для фотографування портрета, інші ідеальні для макро, за допомогою третіх можна робити дивовижні пейзажні знімки. У фотозйомці, залежно від поставлених вимог, в різних випадках можуть бути застосовані протилежні за характеристиками різновиди об'єктивів. Якби існувало таке оптичний пристрій, в якому були б об'єднані найрізноманітніші можливості, то ніхто не став би купувати безліч змінних об'єктивів, все б обмежилися тільки цієї однієї, універсальної за своїми властивостями моделлю. Але ідеального рішення, загального для всіх умов, не існує, тому доводиться використовувати різні об'єктиви. Фотограф або оператор підбирає до кожного конкретного випадку оптимальну для даної ситуації оптику. Щоб вибрати відповідні об'єктиви для себе, потрібно відповісти на деякі питання. По-перше, що ви збираєтеся знімати? По-друге, чи згодні ви постійно носити з собою декілька об'єктивів? І по-третє, який ваш бюджет? Для портретів призначені одні моделі, для пейзажів зовсім інші. Визначивши сферу використання об'єктива, ви сильно зменшите сферу пошуку потрібного вам пристрою. Якщо ви не бажаєте постійно тягати з собою сумку або рюкзак з об'єктивами, щоб постійно змінювати їх, то краще спробувати підібрати щось більш-менш універсальне, нехай і на шкоду деяким важливим характеристикам. Для таких видів фотозйомки, як репортаж, зручність використання і можливість моментально зробити знімок, що не пораючись з обладнанням, представляють величезну важливість. І нарешті, питання вартості може стати вирішальним. Якщо кілька об'єктивів не вкладаються в ваш бюджет, то волею-неволею доведеться обійтися чимось одним, хоча б на перший час.
Навіщо громадянам або гостям країни потрібна реєстрація? Насправді таке питання дійсно доречний і вимагає своєї відповіді, оскільки деякі люди виступають проти реєстрації, вказуючи на те, що її наявність обмежує їх право і свободу на пересування по країні. Спробуємо розібратися в цій проблемі.
Згідно із законодавством Російської Федерації, реєстраційний облік громадян вводиться для забезпечення умов, необхідних для реалізації їх прав і свобод, а також для здійснення обов'язків перед іншими громадянами. У цьому ж законодавстві вказано, що ні наявність, ні відсутність реєстрації не обмежує громадянина в правах і свободах. Таким чином, питання про утиск прав відпадає сам собою, але все ще залишається питання про те, навіщо ж тоді потрібна реєстрація громадян в РФ.На Насправді, вона дійсно необхідна. Реєструючись за місцем проживання, громадянин закріплює за собою ще й кілька соціальних установ: дитячі садки, школи, лікарні та інше. Таким чином, людина отримує право на обслуговування в цих установах та інформацію про ті чи інші зміни в їх роботі. Крім того, без реєстрації громадянин не може отримати закордонний паспорт або поміняти старий документ на новий, що викликає масу незручностей при оформленні на роботу або виїзді за кордон. Реєстрація деяким чином закріплює людини за певним місцем проживання, завдяки чому йому виявляються всі послуги, які пов'язані з ним. Для цього і була введена дана процедура за місцем перебування: щоб при виникненні будь-яких труднощів людині не довелося їхати через всю країну за документами або справкамі.Чтоби отримати цей документ, людині необхідно звернутися в місце реєстрації громадян за своїм місцем проживання. Всі необхідні документи подаються саме в цю організацію, яка займається оформленням свідоцтва. Отримавши реєстрацію, ви зможете вільно здійснювати різні фінансові операції, а також зможете зареєструвати свій автомобіль, нерухомість і прочее.Регістрація іноземних громадян обов'язкова в тому випадку, якщо вони планують перебувати на території РФ більше семи днів. Вона дозволяє їм отримати деякі права, якими володіють громадяни Росії, щоб під час перебування на території країни не відчувати себе ущемленими або в чомусь обмеженими.