Як визначити вагу багажу. Як дізнатися вага валізи без ваг.

Перш ніж планувати подорож, потрібно точно знати, що ви зможете взяти з собою, а за який вантаж доведеться доплачувати. З недавніх пір авіакомпанії можуть обмежувати не тільки вагу багажу, а й число його місць на одного туриста. Але при цьому тяжкість валіз або сумок теж має значення.
Вам знадобиться
  • - правила перевезень вашої транспортної компанії;
  • - клас вашого квитка;
  • - підлогові і настільні ваги.
Інструкція
1
Складіть перелік предметів, які ви плануєте взяти з собою в дорогу. Якщо мова йде тільки про особисті речі, то складіть їх все у валізу і сумки. Встаньте на підлогу вагу и без багажу і з кожним упакованим місцем окремо. Знайдіть різницю - це і будуть шукані дані.
2
Аналогічно вз вагу ьте та інші предмети, які ви хочете взяти з собою в дорогу. Для невеликих предметів використовуйте настільні вагу и.
3
Складіть отриманий вагу всіх сумок і порівняйте дані з правилами провезення. На залізниці одному пасажиру дозволяється брати з собою до 36 кілограм вантажу. Вимоги різних авіакомпаній відрізняються. Але, як правило, діють наступні обмеження: в економічному класі можна провозити 20 кг, в бізнес-класі - 30 кг, і в першому - 40 кг. Точні дані за дозволеним вагу у можуть дещо відрізнятися в більшу сторону.
4
Визначте, що ви будете здавати в багаж в аеропорту, а що залишите в якості ручної поклажі. З собою в літак дозволено брати не більше 10 кг з габаритами до 115 см. Знайте, що в обмеження вагу а входить як зареєстрований багаж, так і ручна поклажа.
5
Залиште невеликий запас, щоб вагу ваших речей був однозначно менше встановлених обмежень. Якщо ви летите сім'єю, то у вас більше поле для маневру. Але складати ваші ліміти не варто: добийтеся того, щоб кожне місце відповідало вимогам компанії.
6
Чи не зважуйте предмети, які можна пронести на борт безкоштовно. До них, зокрема, відносяться дитячі або інвалідні коляски і милиці, якщо вони необхідні пасажирам. Крім того, не потребує зважуванні верхній одяг, яку ви берете з собою в салон, щоб, наприклад, одягнути в місці прибуття. Не враховуються дамські сумочки і барсетки, складні парасолі, персональна електроніка (відеокамери, фотоапарати, ноутбуки), а також книги, журнали, документи.
7
Приготуйтеся до витрат, якщо ви везете тварин або музичні інструменти. Вони перевозяться тільки за гроші, і зважувати їх не має сенсу. Якщо у вас крихкий та цінний вантаж, для нього доведеться купувати окреме місце в салоні. При цьому на цей квиток не поширюється встановлена норма безкоштовного провозу багажу.