Як встановити касовий апарат. Як вставити папір у касовий апарат.

Підприємницька діяльність в більшості випадків передбачає безпосереднє обслуговування споживачів. Реалізація підприємцем товарів і послуг вимагає використання контрольно-касової машини. Кожен касовий апарат перед установкою і використанням слід зареєструвати в податковій службі. Для здійснення реєстрації уявіть касу в реєструючий орган і виконайте ряд вимог.
Вам знадобиться
  • - касовий апарат;
  • - документація на контрольно-касову машину.
Інструкція
1
Переконайтеся, що для здійснення діяльності вам необхідний касовий апарат . Читайте законом «Про застосування контрольно-касової техніки при здійсненні готівкових грошових розрахунків», де наведено повний перелік видів діяльності, які не потребують застосування касового апарат а.
2
Придбайте касовий апарат , керуючись необхідної вам функціональністю. Переконайтеся перед покупкою, що пристрій даного типу включено до державного реєстру і має захищену контрольну стрічку. На присутність стрічки вказує літера «К» в назві контрольно-касової машини.
3
Зверніться до податкового органу, який здійснює облік діяльності вашого підприємства. Отримайте там список документів, необхідних для реєстрації касового апарат а. Підготуйте і здайте в податкову інспекцію пакет документів, що включають відомості про ваше підприємство і придбаної касової техніки.
4
Узгодьте з податковим органом час для проведення так званої фіскалізації каси. Буде потрібно чекати кілька днів, щоб фахівець центру технічного обслуговування перевірив і опломбував касовий апарат , заповнив реквізити чека і справив інші дії з апарат ом у присутності співробітника податкового органу.
5
У призначений день з'явитеся в податкову інспекцію для отримання документа про реєстрацію касового апарат а. Переконайтеся, що пристрій внесено до відповідного реєстру контрольно-касової техніки. Перевірте правильність записи реквізитів апарат а на касовому чеку, включаючи інформацію про модель пристрою.
6
Після закінчення реєстрації встановіть контрольно-касову машину в місці, де передбачається обслуговувати споживачів. Підключіть до апарат у харчування і додаткові периферійні пристрої. Це може бути сканер штрих-кодів, електронні ваги, а також пристрій для зчитування електронних карт.