Як вибрати б \ у автобус.

Автобусні перевезення - один з перспективних видів бізнесу в даний час. Але новий автобус коштує досить дорого, тому доцільно придбати транспортний засіб б/у в хорошому стані.
Вам знадобиться
  • - консультації механіків;
  • - документи на транспортний засіб;
  • - тест-драйв.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили купити автобус з пробігом, то будьте готові провести ретельну всебічну перевірку. Автобус в хорошому стані продається нечасто, тому він може принести гарний прибуток своєму власникові. Але багато несумлінні власники вдаються до різних хитрощів, щоб приховати дефекти і продати його дорожче.
2
Щоб вибрати б/у автобус, який не зажадає термінового масштабного ремонту після місяця експлуатації і прослужить вам довгі роки, домовтеся з продавцем про детальному огляді на станції техобслуговування. Перед цим дізнайтеся у власника, які великі деталі були замінені, чи був автобус в аваріях, коли востаннє проводився капітальний ремонт. Якщо після перевірки з'ясується, що продавець змовчав про серйозну поломку або аварії, то відразу відмовтеся від покупки.
3
Крім огляду машини необхідно вивчити паспорт транспортного засобу та інші документи. Якщо по паперах нинішній власник автобуса купив його два-три місяці тому, а на питання: «Чому так швидко продаєте?» Нічого конкретного не говорить, то, швидше за все, перед вами перекупник. Навряд чи така угода буде для вас вигідною, адже перекупники значно завищують ціни.
4
Якщо два попередні етапи перевірки пройшли успішно, то попросіть продавця влаштувати вам невеликий тест-драйв. У процесі руху зверніть увагу, чи не заносить чи машину на поворотах, чи добре налагоджена гальмівна система, чи немає якихось сторонніх стукотів або шумів.
5
Потім продовжите пробну поїздку, але вже в якості пасажира. Є такі недоліки, які важко побачити при огляді на стоянці. Наприклад, якщо в салоні неякісно зроблені вікна, то помітити це можна саме при русі, коли скла починають сильно деренчати. Запах диму і гару в хвості салону - це теж «прихований» дефект, який свідчить про технічні неполадки.
6
Якщо в ході тест-драйву ви не виявили серйозних несправностей, то можете придбати даний автобус. Але попередньо проконсультуйтеся з механіками, наскільки складно знайти запчастини до цієї моделі. Адже якою б надійною була техніка, вона рано чи пізно може вийти з ладу.