Як продати товар без інтернет-магазину.

Відкриття власного інтернет- магазину - заняття клопітка і витратна. Якщо продаж чого-небудь не є вашим основним родом діяльності, можна скористатися готовими торговими майданчиками в інтернеті.
Інструкція
1
Якщо ви продаєте одиничний екземпляр товара , скористайтеся інтернет-аукціоном. Найбільш великою компанією, що надає подібні послуги в Східній Європі є польська Allegro. На території Російської Федерації вона діє під назвою «Молоток», а на території України - «Аукро». У Білорусі діє аукціонна майданчик Au.Tut.By, а в деяких російських містах є невеликі локальні інтернет-аукціони, наприклад, в Красноярську - 24AU. У Західній Європі та США популярний аукціонний сайт Ebay.
2
Якщо ви вирішили скористатися для продажу товара інтернет-аукціоном, виберіть той з них, який діє у вашій місцевості. Обов'язково виберіть всього один сайт, тому що виставляння одного товара відразу на двох аукціонах суперечить правилам таких ресурсів. Зареєструйтеся на ньому звичайним чином: вкажіть логін, пароль, адресу електронної пошти, місто, введіть каптчу, і т.д. Отримавши повідомлення для активації облікового запису, перейдіть за міститься в ньому посиланням.
3
Зробіть кілька якісних фотографій товара з різних ракурсів. Потім створіть на аукціоні новий лот, введіть його назву, докладний опис, додайте зроблені вами знімки. Вкажіть територію, на якій можна купити лот, спосіб доставки, початкову ціну і ціну для дострокової покупки, термін дії аукціону та інші необхідні дані. Ретельно все перевіривши, виставте лот на продаж.
4
Інший спосіб продажу товара без інтернет-магазину полягає у використанні дощок оголошень. Врахуйте, що користуватися ними можна лише в тому випадку, якщо лот в даний момент не виставлений на який-небудь інтернет-аукціон. Вибирайте тільки безкоштовні дошки - з реєстрацією або без. На тих, які вимагають реєстрації, зареєструйтесь, як зазначено вище.
5
Дошки оголошень, на відміну від аукціонів, які не прив'язують користувача до певного сайту. Можна розмістити одне і те ж оголошення відразу на декількох майданчиках, і правилами це суперечити не буде. Оптимальним їх кількістю є 20. Незалежно від того, чи користуєтеся ви аукціоном або дошками оголошень, не вказуйте контактні координати прямо в заголовку або тексті - таке оголошення обов'язково видалять. Використовуйте спеціально призначені для цього поля. І завжди правильно вибирайте для лота або оголошення категорію.