Як зустріти Новий рік у Києві.

Нагальним питанням напередодні Нового року є «як і де його відсвяткувати». Існує кілька варіантів веселого і вдалого проведення новорічної ночі в Києві. Про це варто задуматися заздалегідь і вибрати спосіб зустрічі Нового року .
Інструкція
1
Визначте для себе, чи хочете ви відзначити свято в колі своїх родичів будинку або активно провести новорічну ніч зі своїми друзями або колегами по роботі. Від вашого вибору залежить кількість витрачених грошей і форма одягу. У будь-якому випадку головним завданням підготовки свята стане створення атмосфери позитивних емоцій і дружньої обстановки. А це вже залежить від вашого темпераменту і переваг.
2
Вирушайте з друзями зустрічати Новий рік в боулінг, наприклад «Brooklin». У новорічну ніч у клубі буде проводитися вечірка в китайському стилі за участю майстрів орігамі, вогнедишних факірів і китайських левів. Боулінг-клуб розташований за адресою: місто Київ, вулиця Малиновського, 12.
3
На порталі http://kiev.globalinfo.ua знайдіть інформацію про заміський ресторанно-готельному комплексі «Петровський Бровар». Новий рік ви зустрінете в компанії Петра I, занурившись в казкову історію і опинившись у захоплюючій подорожі на декілька століть назад. Інтер'єр ресторану в морському стилі особливо підкреслить тематику вечора. Вікторини, конкурси та розіграші не дозволять занудьгувати протягом всієї ночі. Ви отримаєте новорічний подарунок від ресторану.
4
Якщо у вас немає бажання виїжджати за місто в новорічну ніч, проведіть свято в одному з ресторанів чи кафе Києва, які пропонують непогане частування та оригінальні розважальні програми. Так, наприклад, ресторан «Хінкалі» (Київ, вул. Шота Руставелі, (044) 234-06-92) перетворитися в древню Колхіду, гості якої стануть учасниками пошуку Золотого руна. А потім до ранку будуть розважатися на дискотеці 80-х рр.
5
Побувайте за одну ніч в багатьох країнах, відсвяткувавши Новий рік в ірландському пабі (Київ, вул. Золотоворітська, 15) на вечірці «Навколо планети на машині часу». Тут ви поринете в атмосферу новорічних свят багатьох країн світу (Франції, Бразилії, Португалії і т.д.).
Відпочивши після низки зимових урочистостей, добре знову повернутися у святкову атмосферу. Це дозволяє зробити східний Новий рік . Однак щоб зустріти його за всіма правилами, необхідно дізнатися трохи про його традиціях і звичаях.
Інструкція
1
Запам'ятайте, що для правильної зустрічі нового рік а за східним календарем варто заздалегідь підготуватися. Дізнайтеся, що можна ставити в цей день на стіл, а що категорично заборонено, які кольори в одязі та оформленні вітаються, а які ні, що можна зробити, щоб залучити в свій будинок удачу, здоров'я і багатство на весь наступний рік . Заздалегідь продумайте все - від наряду до кольору скатертин, столових приладів і навіть свічок. Наприклад, в рік Тигра рекомендувалося прикрасити бенкет смугастими свічками.
2
Підрахуйте, на який день в цьому рік у доведеться святкування нового рік а за східними традиціями. Свято Весни, як він ще називається, настає після зимового сонцестояння і відзначається опівночі другого молодика. У цю ніч йде старий господар - одне з дванадцяти тварин, і приходить новий.
3
Зверніть увагу, що недостатньо просто знати, що наступний рік буде рік ом Тигра або, приміром, Кота. Для того щоб правильно зустрічати новий рік за східним календарем, врахуйте, що в кожний певний рік тварині буде відповідати один з п'яти кольорів і елементів. Всього таким чином виходить один шестідесялетній цикл, що складається з п'яти дванадцятирічних. Так 2012 новий рік за східним календарем настане 23 січня, а його господарем буде Чорний Дракон (елемент - вода).
4
Займіться вивченням легенд та історій про походження традицій східного Нового рік а. Дізнатися, чому тварини вишикувалися саме в такому порядку, і з якої причини до деяких рік а в свої права вступають кілька тварин. Це допоможе вам глибше проникнути в таємниці святкування цієї події і долучитися до культури Китаю і Японії.
5
Визначте свою стихію, щоб зрозуміти, чи буде вам протегувати господар наступаючого рік а. Згадайте останню цифру свого рік а народження: вода, кольором якої є чорний і синій, відповідає за 2 і 3; білий метал - за 0 і 1; земля, якої відповідають кольору охри, лимона і жовтий, забрала собі 8 і 9; 6 і 7 означають, що ваша стихія - вогонь рожевого і червоного кольору; а народжені в рік , що закінчується на 4 і 5, живуть під заступництвом дерева, їх кольори - блакитний або зелений.
6
Не забудьте обов'язково поставити на стіл частування для покровителя наступаючого рік а, і тоді ви точно зможете сказати, що правильно зустріли Новий рік за східним календарем.
Зверніть увагу
Новий рік за Східним календарем настає в лютому. Строго кажучи, російський Дід Мороз зі своєю онукою фізично не можуть перетнутися з східними культовими тваринами. Все, що відбувається в ніч на 1 січня в логіці східних традицій, вельми умовно.
Корисна порада
На відміну від Григоріанського календаря (того, яким ми звикли користуватися) у Східному календарі Новий рік не має фіксованої дати. Він настає в перший день першого місячного місяця, і це може відбутися в будь-який день січня або, навіть у лютому. 2012 рік за Східним календарем настане 23 січня і триватиме до 10 лютого 2013 На зміну білому (металевого) Кролика.