Як розібрати жалюзі.

Щоб помити жалюзі , відремонтувати або переважити на інше вікно, їх необхідно розібрати. Демонтаж жалюзі не так простий, як здається на перший погляд. Робити все потрібно дуже акуратно і крім цього, ще й запам'ятовувати вихідне розташування всіх деталей. Правила складання, установки і демонтажу жалюзі описані в додається до них інструкції, але по закінченні років оригінальні інструкції зазвичай не зберігаються. У такому випадку доведеться розбирати жалюзі самостійно.
Вам знадобиться
  • - фотоапарат;
  • - інструкція по встановленню та демонтажу жалюзі;
  • - набір робочих інструментів.
Інструкція
1
Щоб не забути, де деталь розташовувалася і до чого кріпилася, всі етапи демонтажу краще фотографувати. Якщо є інструкція з малюнками до жалюзі , то ви можете не робити знімки етапів роботи, щоб зайвий раз не відволікатися.
2
Спочатку зніміть карниз. Робити це потрібно вкрай акуратно, щоб не пошкодити ламелі і основний каркас. Покладіть жалюзі на підлогу і розправте ламелі. Так буде легше демонтувати всю систему.
3
У самому верху конструкції - у карниза, ви знайдете два фіксатора - зліва і справа. Потягніть на себе, а потім поверніть в різні боки ручки фіксаторів, щоб дістати ламелі і шнур. Якщо будете міняти шнур, то старий можна розрізати і тоді не доведеться протягати його через всі ламелі, щоб їх витягти.
4
Акуратно дістаньте все ламелі. Складіть їх, не згинаючи, одна на одну. Демонтаж закінчено.
5
Якщо ви хочете розібрати жалюзі для того, щоб просто замінити шнур, то зовсім необов'язково робити повний демонтаж. Для того щоб замінити старий шнур на новий, розріжте старий шнур, і не знімаючи жалюзі , дістаньте його кінці. До старого шнуру прикріпіть новий (можна припаяти за допомогою запальнички, приклеїти або пришити). Довжина нового шнура повинна бути в чотири рази більше, ніж висота жалюзі .
6
Тепер протягнете старий шнур разом з новим через всю конструкцію жалюзі і як тільки витягнете старий шнур знизу, від'єднайте його від нового, а новий шнур зафіксуйте вузлом на нижній планці, так як було раніше.
Корисна порада
Якщо вам потрібно зробити повний демонтаж для того, щоб почистити ламелі, пам'ятайте, тканинні зазвичай деформуються при пранні і втрачають зовнішній вигляд. Перед тим, як чистити ці деталі, вивчіть інструкцію або дізнайтесь в магазині, які засоби підходять для догляду за вашими ламелі.