Як написати лист директору школи. зразки лист подяки директору школи.

Необхідність письмового звернення до директору школи багатьох ставить у скрутне становище. Яка б не була причина, що змусила задуматися про це, слід виходити з того, що директор є офіційною особою. Отже, оформлення такого листа має підкорятися певним правилам діловодства. Єдиного зразка таких листів не існує, але загальні правила цілком застосовні.
Інструкція
1
Керуючись правилами оформлення ділового листа, почніть його заповнення з традиційного вказівки реквізитів особи, якій воно адресоване. Розташуйте їх у правому верхньому куті, почавши з вказівки посади «Директору». Далі напишіть найменування загальноосвітнього закладу відповідно до прийнятих стандартів «МОУ СЗШ №». У давальному відмінку вкажіть прізвище та ініціали адресата. Тут же повідомте і власні реквізити, прізвище, ім'я та по батькові у форматі «від кого». Це може бути «від учня такого-то класу» або від «батька учня» та ін.
2
Лист - це один з небагатьох офіційних документів, назва якого не пишуть в тексті. Тому почніть відразу з обігу «Шановний» і назвіть ім'я та по батькові директора. Далі, з нового рядка, приступите до викладу обставин, які змусили вас написати цей лист. Постарайтеся дотримуватися ділового стилю викладу і уникати зайвих деталей і подробиць.
3
Тепер перейдіть до суті справи, яку викладіть стисло і по суті. Використовуйте максимально коректні формулювання, уникаючи прояви зайвої емоційності. Повідомте свою вимогу чи прохання в заключній частині листа, яка стане логічним висновком з попереднього тексту. Вкажіть терміни, в які ви розраховуєте отримати відповідь і заходи, які маєте намір прийняти, якщо ваша думка не буде прийнято. Якщо ж лист подяки, закінчите його виразом щирої вдячності.
4
На закінчення поставте підпис, розшифруйте її в дужках і вкажіть дату складання листа. Якщо до листа будуть додаватися будь-які документи, перерахуйте їх в розділі «Додаток», попередньо пронумерувавши. Тут же ви можете вказати додаткові реквізити, якщо це потрібно, виходячи з суті звернення.