Як робити макет сайту.

Розробка дизайну сайта робиться, перш за все як макет, що представляє собою якийсь скріншот майбутнього дизайну. Щоб накласти в подальшому дизайн сайта , потрібно вдаватися до верстки.
Інструкція
1
Зробити макет сайта можна в різних графічних редакторах. Зазвичай це робиться за допомогою програмного забезпечення Photoshop. Завантажте даний програмний пакет на персональний комп'ютер. Бажано використовувати ліцензійну копію, так як в піратських версіях часто виникають проблеми з гарячими клавішами або русифікатором. Версія програми може бути різною. Підбирайте на свій розсуд.
2
Вам потрібно придумати новий проект. Для цього на папері намалюйте приблизний шаблон сайта , який би ви хотіли бачити на сайті. Починайте думати з тематики сайта . Наприклад, потрібно розробити макет дизайну сайта для автомобільної тематики. Як правило, шапка в такому випадку складається з деякого колажу автомобілів або одним автомобілем, представленому в різних ракурсах. Подивіться інші проекти в інтернеті.
3
Ви можете зробити і кілька варіантів шапки сайта . Це допоможе вам при розробці решти дизайну макет а. Ви повинні продумати повністю весь проект. Не забувайте про те, що всі сторінки, які будуть додатково розроблятися на сайті з даними шаблоном, повинні приймати приблизно такі ж кольорові гами, як і головна сторінка проекту. Щоб бачити, як буде виглядати кінцевий проект, створіть в макет е деякі приклади заголовків, сторінок, додайте деякий матеріал.
4
Макет сайта зробіть в декількох розмірах. Щоб даний макет виглядав красиво, використовуйте різні іконки, картинки, незвичайні композиції. В сучасний час розробляється велика кількість різноманітних макет ів. Це може бути як звичайний приклад дизайну автомобільної тематики, представлений у вигляді колажу картинок, а може бути і багатофункціональний проект розумного будинку, представленого у вигляді невеликого будиночка, дизайн якого змінюється при переході зі сторінки на сторінку.