Як редагувати блог.

При розробці сайту доводиться постійно редагувати різну інформацію, додавати новий матеріал. При цьому інформація може бути як текстової, так і мультимедійної.
Інструкція
1
Щоб редагувати блог , потрібно володіти правами адміністратора. Звичайно ж, на сайті можуть бути й інші привілеї, проте у них є обмежені функції. Якщо ви адміністратор певного сайту, то редагувати інформацію вам буде набагато простіше. Як правило, на персональному комп'ютері можна редагувати певні дані перед внесенням їх на проект. Якщо у вас стоїть движок на сайті, то повинен бути вбудований візуальний редактор.
2
Щоб додати нову інформацію, в адмінці сайту або на головній сторінці натисніть кнопку «Додати матеріал». Якщо вам потрібно редагувати вже розміщені статті, то діяти потрібно трохи іншим способом. Знайдіть матеріал, який вам потрібно змінити. Натисніть кнопку «Редагувати». Перед вами з'явиться спеціальна програма, в якій є великий функціонал для роботи з текстом. При цьому ви можете використовувати не просто текст, а також теги, метатеги, різні аудіо і відео файли і багато іншого.
3
Змініть матеріал так, як вам потрібно. Далі збережіть всі зміни. Для перегляду вже зміненого матеріалу вам потрібно буде перезавантажити сторінку. Редагувати блог доводиться не тільки зовні, але і всередині. Наприклад, вам потрібно переробити логотип свого проекту. Для цього вам потрібно зайти через панель адміністратора. Знайдіть розділ «Шаблон сайту» або «Редактор коду». На різних движках дані пункти меню іменовані по-різному.
4
При цьому не варто забувати про те, що дизайн сайту складається з картинок. Для заміни логотипу вам не тільки доведеться змінювати будь-яку текстову інформацію, а й через ftp клієнт міняти логотип самої картинки. Всі паролі можна отримати з головної панелі адміністратора. Подібні дані потрібно зберігати в надійному місці. Намагайтеся створювати копії інформації, щоб у разі втрати можна було все без проблем відновити.