Як лікувати кашель у маленьких дітей. баржомі для грудних дітей.

Багато неприємностей хворій дитині доставляє кашель . У більшості випадків він є симптомом ГРВІ. Щоб правильно лікувати малюка, дуже важливо встановити характер кашлю.
Інструкція
1
Лікарі розділяють кашель на вологий (продуктивний) і сухий (непродуктивний). Ці терміни говорять самі за себе. Сухий кашель не допомагає організму позбавлятися від шкідливих речовин, а тільки вимотує крихітку, не даючи йому повноцінно відпочивати і спати, дратуючи дихальні шляхи. Не заводьте такий кашель , сподіваючись, що він пройде без лікування. Це небезпечно, т.к. нерідко він обертається бронхітом. Відразу звернувшись до лікаря і почавши лікування, впоратися з сухим кашлем можна буде досить швидко. Педіатр призначить ліки, що пригнічують кашльовий рефлекс, щоб малюк міг спокійно відпочити і набратися сил для боротьби з інфекцією.
2
Уважно спостерігайте за станом крихітки. Як правило, кашель починається як сухий, а потім стає вологим. Вологий кашель виводить мокроту, яка, застоюючись, може насичуватися шкідливими речовинами і отруювати організм малюка. Тому придушувати вологий кашель за допомогою ліків можна. В цьому випадку крихітці необхідні препарати, що сприяють розрідженню і виведенню мокротиння. Їх теж повинен призначити педіатр. Добре допомагає виводити мокроту з організму дитини масаж спинки і дихальні вправи.
3
Якщо температура тіла малюка не підвищена, поставте компрес з підігрітою до 40-45 градусів сметаною. Прогрійте її на водяній бані, змочіть нею бавовняну серветку, покладіть дитині на спинку, уникаючи області серця. Зверху накрийте компресорної папером, потім вовняною тканиною. Зміцніть компрес рушником і потримайте протягом години або двох. Щоб хвороба скоріше пройшла, поїть малюка теплим молоком з боржомі, дитячим чаєм з медом, лимоном або малиною (якщо немає алергії).
Зверніть увагу
не натирайте спину і груди дитини свинячим салом або Борсучим жиром, як рекомендує народна медицина. Це утруднить шкірне дихання, а від кашлю не допоможе.
Корисна порада
Парові інгаляції маленькій дитині потрібно робити дуже обережно, щоб не обпекти дихальні шляхи. Краще поставити в кімнаті крихти флакончик з ароматичним маслом (шавлії, евкаліпта, ялиці) або додати кілька крапель олії в аромалампу.