Як лікувати алергію у немовляти.

Алергія у немовлят має свої особливості. У цьому віці, як правило, алергічні реакції виникають у відповідь на вживання будь-яких продуктів. Проявляється ця патологія у немовлят найчастіше у вигляді алергічного дерматиту. Її лікування проводиться з урахуванням принципів припинення надходження алергену в організм дитини, прискорення його виведення і ліквідації проявів цієї реакції.
Інструкція
1
Проявляється алергічний дерматит в першу чергу на обличчі, при посиленні захворювання поширюється на все тіло. З'ясуйте, на який продукт виникає ця реакція. Немовлята в якості основного харчування отримують материнське молоко або молочну суміш. Якщо дитина перебуває на грудному вигодовуванні, переглянете свій раціон. Використовуйте принципи гіпоалергенної дієти для свого харчування. Виключіть всі кольорові фрукти і овочі, консерванти, копченості, спеції, кава і шоколад.
2
Якщо малюк знаходиться на штучному вигодовуванні, поміняйте молочну суміш. Існує ряд сумішей для дітей, схильних до алергічних реакцій. При введенні прикорму дотримуйтеся рекомендацій педіатрів. Використовуйте тільки ті овочі і фрукти, які ростуть в області проживання, кольорові (червоні і жовті яблука, цитрусові) виключіть. При введенні м'ясних продуктів в якості прикорму використовуйте гіпоалергенні сорти - м'ясо індички і кролика. Молочні продукти - сир і кефір, не купуйте в магазинах, а отримуйте на молочній кухні.
3
Після виключення попадання алергенів в організм дитини потрібно прискорити їх виведення. Використовуйте сорбенти, які зв'язують і знешкоджують чужорідні агенти. Давайте дитині активоване вугілля, «Фільтрум» або «Ентеросгель» в дозах, зазначених на упаковці препаратів.
4
Для прискорення виведення алергенів та ліквідації свербіння при алергічний дерматит давайте дитині антигістамінні препарати, краще другого або третього покоління - «Цетрин», «Кларитин», «Зіртек» і «Ксізал» в соотвествующих дозуваннях. Препарати застосовуйте один раз на добу, тривалість лікування не менше 7 днів.
5
Місцево ділянки зміненої шкіри дитини обробляйте антисептичними розчинами, це допоможе запобігти приєднання інфекції. Використовуйте розчини зеленки, фукорцин та інші. Для зменшення свербежу та зволоження шкіри щодня застосовуйте теплі ванни з відварами трав кропиви, кореня лопуха, тясячелістніка. Не використовуйте череду, ромашку і чистотіл, відвари цих рослин підсушують шкіру. Після ванни наносите дитячий крем, особливо на область шкірних складок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=O_cWWG-XsIE