Як визначити інтернет-провайдера.

Користувачі інтернету отримують доступ в мережу через провайдера. Провайдеру належить певний діапазон ip-адрес, при підключенню до мережі користувачеві виділяється один з адрес цього діапазону. Наявність ip-адреси дозволяє, при необхідності, легко визначити провайдера.
Інструкція
1
Необхідність визначити провайдера, якому належить конкретний ip-адресу, може виникнути в різних ситуаціях. Наприклад, вам вдалося обчислити ай-пі комп'ютера, власник якого незаконно підключився до вашої машини або скоював інші протиправні дії. В цьому випадку ви можете повідомити провайдеру про дії, що відбувалися в такий-то час з такого-то ip-адреси.
2
При підозрі на незаконне підключення до вашого комп'ютера наберіть в командному рядку («Пуск - Всі програми - Стандартні - Командний рядок») команду netstat -aon і натисніть Enter. Перед вами з'явиться список всіх підключень із зазначенням зовнішнього адреси, порту, до якого здійснено підключення, стану з'єднання та інших даних. Знаючи ip, ви можете спробувати знайти провайдера.
3
Визначити провайдера дуже просто, для цього достатньо скористатися одним з численних мережевих сервісів, що надають відповідні послуги. Наприклад, цим: http://www.ip-ping.ru/ipinfo/? Вставте який Вас ай-пі в поле і натисніть кнопку «Запит», ви отримаєте всю цікаву для вас інформацію про провайдера, включаючи номери телефонів та адреси електронної пошти.
4
При необхідності ви можете дізнатися і місце розташування комп'ютера, скориставшись відповідним сервісом: http://www.ip-1.ru/Виберіть на сторінці, «Геокодування», потім введіть в поле пошуку потрібний вам адресу. На що з'явилася карті буде зазначено місце розташування комп'ютера. Реально цей варіант не гарантує визначення точного місця розташування, але дізнатися регіон дозволяє.
5
Слід знати, що реально обчислити хакера практично неможливо, так як мало-мальськи досвідчений зловмисник завжди працює в мережі через проксі-сервер, VPN або «дедік» - чужий зламаний комп'ютер. Тому ви, в кращому випадку, визначте адресу проксі-сервера або людини, чий комп'ютер як проміжної ланки використовував хакер.