Як витягнути джинси.

Ви купили джинси без примірки, але вдома виявилося, що вони трохи тісні. Для їх збільшення можна використовувати домашні методи, які багато застосовують у таких випадках.
Інструкція
1
Намочіть джинси в трохи теплій воді і відіжміть. Добре потягніть по швах на всі боки і розвісьте, щоб трохи підсохли. У процесі сушіння кілька разів знімайте їх з мотузки і гарненько витягайте на всі боки.
2
Другий спосіб теж припускає замочування брюк. Після витягування з води відіжміть і дайте добре стекти воді, залишивши штани у ванній. Потім винесіть на балкон і розвісьте, щоб трохи підсохли. Ще вологі джинси надіньте на себе і походіть в них по кімнаті хвилин двадцять. Так вони придбають форму вашого тіла. Далі знімайте і дайте їм остаточно висохнути.
3
Якщо такий варіант не допоміг, ще раз занурюйте джинси у воду, віджимайте і злегка просушуйте. Потім надягайте на себе теплі колготки, спортивні штани або інші старенькі штани. Зверху натягуйте вологі джинси . Буде дуже некомфортно, але спробуйте хоча б годинку походити в такому вигляді по квартирі. Можете навіть пострибати, виконати нахили і присідання. Додатково ще зволікайте руками пояс, якщо він занадто вузький. Потім знімайте все це і розвішуйте досушувати. Після таких мук джинси точно збільшаться на один розмір.
4
Якщо штани виявилися короткуваті, тоді найвірніший спосіб їх збільшити - це витягнути. Але тут вам потрібен буде помічник. Візьміть мокрі штани вдвох. Один нехай тримає за пояс, інший за низ. Намагайтеся якомога сильніше тягнути їх в протилежні сторони. Під час сушіння повторіть таку процедуру кілька разів.
5
Можна також спробувати розпарити джинси праскою, при цьому вони незначно збільшаться. Виверніть штани, розкладіть на прасувальної дошки. Нагрійте праску, включіть отпариватель і пропрасуйте, витягаючи одночасно руками в бік збільшення. Можете ще намочити лляну серветку, прикласти до штанів і гладити зверху праскою. Після такої прасування надіньте джинси і походіть по кімнаті, щоб вони придбали необхідну форму.
Дуже часто буває так, що дитина швидко виростає, і минулорічні джинси стають трохи короткі. У цьому немає нічого страшного. Адже джинси без особливих зусиль можна подовжити.
Вам знадобиться
  • Смужка тканини, схожа з тією, з якої зшиті джинси, лезо, голка, нитки.
Інструкція
1
Перед початком робіт необхідно випрати та випрасувати штани. Так само варто подивитися, яким чином були підшиті штани до вашого втручання. Найчастіше джинси просто підігнуті, а потім прошиті. У цьому випадку ваше завдання значно спрощується. Вам потрібно відпороти підгин на обох штанинах. Потім ретельно вибрати з місця колишнього шва все нитки.
2
Потім намочіть низ брюк. Постарайтеся пропрасувати їх праскою так, щоб лінії згину не були помітні. Якщо з першого разу це не вийшло, спробуйте повторно розгладити так, щоб у цих місцях тканину якомога менше морщилася.
3
Тепер потрібно викроїти з відповідної за кольором і фактурою тканини 2 смужки шириною приблизно в 4 сантиметри. Смужки найкраще буде кроїти по поперечної. Саме так зазвичай кроятся штани.
4
Потім вирівняйте деталі лицьовими сторонами. Після цього накладіть довгий край смужки на низ штанини. Тепер змітайте і прошийте на машинці. Відігніть і заутюжьте шов.
5
Тепер пришиту смужку потрібно відігнути так, як це робиться при простій обробці низу виробу. Приметайте отриманий підгин, а потім пришийте вручну швом, який не буде видно із зовнішнього боку брюк. Таким способом можна на 2-3 см подовжити брюки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=6Om6WvGR85Y
Зверніть увагу
Потрібно звернути увагу на те, що підгин відпорювати треба дуже обережно. Інакше тканину можна прорізати.
Корисна порада
Подовжити джинси можна і трохи іншим способом. Цей спосіб доречний, якщо є можливість придбати таку саму тканину. У цьому випадку, з неї можна викроїти відвороти такої ширини, яка вам і потрібна. Подовжити джинси іншою тканиною не вийде. Лінія, по якій йде вигин, буде дуже помітна. Але, якщо немає підходящої тканини, то по низу можна зробити, наприклад, шкіряну бахрому. Крім того, такі шкіряні вставки добре виглядають і по лінії коліна.