Як навчитися танцювати jumpstyle.

Jumpstyle - молодіжний танець родом з Бельгії. Це новий напрямок і музика теж потрібна специфічна. Сенс танцю полягає в тому, що створюється ланцюжок з різних положень ніг, позиції змінюються в стрибку. Руки в танці не беруть участь і знаходяться у вільному положенні. Навчитися виконувати jumpstyle зовсім не складно і зробити це можна навіть за один день, якщо зрозуміти суть танцю.
Вам знадобиться
  • - зручне взуття (кеди, кросівки);
  • - відео-уроки;
  • - велике дзеркало.
Інструкція
1
Знайдіть відео-уроки по Jumpstyle і перегляньте їх. Щоб освоїти цей танець, потрібно всього лише зрозуміти, на чому ґрунтуються його руху. Сам танець являє собою цілковиту імпровізацію. Перший час повторюйте руху за виконавцями, а коли навчитеся, зможете танцювати jumpstyle, використовуючи свої унікальні комбінації подскоков.
2
Приготуйте зручне взуття. Найкраще танцювати Jumpstyle в кросівках чи кедах. Взуття має щільно сидіти по нозі, щоб уникнути вивихів, і одночасно повинна бути комфортною і не здавлювати ногу.
3
Тепер можна вивчити перші рухи танцю. Не приступайте відразу до складних ланцюжках подскоков і високим «викиданням» ніг вгору. По недосвідченості можна легко отримати травму. Вивчіть простенькі рухи в повільному темпі і краще перед дзеркалом, щоб ви могли бачити себе з боку.
4
Тепер ви повинні навчитися танцювати освоєння руху в швидкому темпі. Робити це краще також перед дзеркалом. Намагайтеся довести виконання ланцюжка до механізму, щоб навіть дуже швидкий темп не змушував вас замислюватися, який підскок далі слід.
5
Коли ви освоїте руху танцюристів з відео-уроків, ви будете вже достатньо підготовлені для того, щоб фантазувати. В імпровізації ланцюжків подскоков і полягає сенс танцю Jumpstyle. Не бійтеся відмовити нові рухи, адже ви вже достатньо підготовлені для цього.
Корисна порада
Підберіть ритмічну музику з безперервним швидким темпом. Виконуйте Jumpstyle в просторому приміщенні або на вулиці. У маленькій кімнаті ви не зможете виконувати підскіки і розвороти з великою амплітудою. Вчитися танцювати краще з друзями - так ви зможете допомагати один одному і давати поради.
Кадриль свого часу завоювала велику любов не тільки у себе на батьківщині, а й далеко за її межами. Навчитися танцювати кадриль входило в обов'язок кожного вихованого хлопця і кожної шляхетної дівчини. Це танець парний, виповнюється разом з партнером рухом по колу. Кадриль ділиться на кругову і кутову. Кадриль включає в себе безліч фігур, які мають свою назву і характер.
Інструкція
1
Фігура перша: знайомство. Встаньте з партнером один напроти одного. Партнерка стоїть праворуч, а партнер зліва від глядачів. Пройдіть до центру кімнати, привітайтеся правою рукою, зробіть кілька обертань, використовуючи простий крок з каблука і потрійний притупування, а потім розійдіться.
2
Фігура друга: прогулочка. Разом з партнером йдіть по колу, виконуючи по чотири прості кроки з потрійним притупуванням. Поверніться на місце, зробивши повне коло. На місці зробіть обертання разом з партнером в обидві сторони. Потім розійдіться в сторони.
3
Фігура третя: прощальна. Встаньте в пару з партнером в центрі кімнати, виконайте разом обертання, потім підніміть руки, утворюючи ворота. Через сформований вашими руками «струмочок» повинна пройти четверта пара і партнери прощаються, розходячись по своїх місцях. Те ж саме проробляє третя і друга пари. Останніми прощаються партнери першої пари.
4
Фігура четверта: обходка. Виконайте разом з партнером кроки по квадрату, не повертаючись один до одного. У підсумку ви з партером виявіться один навпроти одного. В кінці руху візьміться за руки.
5
Фігура п'ята: припадання. Зробіть з партнером пружинисте рух. Потім зробіть крок назустріч один одному на напівзігнутих ногах. Випрямитеся і повторіть знову, пом'якшуючи коліно. Повторіть рух кілька разів одночасно з партнером.
6
Фігура шоста: зміна. Пройдіть мимо свого партнера до іншого. Те ж саме проробляє ваш партнер. Таким чином, ви змінюєтеся парами. Ідіть по колу, змінюючи партнерів, поки не опинитеся обличчям до обличчя зі своїм партнером.