Як зробити сімейний герб.

Сімейний герб являє собою спеціальний символ, що об'єднує всіх представників одного роду. Кілька століть тому йому надавалося велике значення, сьогодні ж створення символічного образу носить факультативний характер.
Інструкція
1
Пошукайте в доступних вам джерелах інформацію про виникнення сім'ї. Можливо, ви ставитеся до нечисленного дворянського стану, і у вашого роду в давнину вже був герб . У цьому випадку його можна взяти і перенести на сучасні матеріали, без виготовлення нового малюнка.
2
Якщо необхідно створити герб з чистого аркуша, то попередньо визначте цінності вашої сім'ї, її заслуги перед суспільством і відмінні характеристики. Наприклад, якщо хто-небудь з ваших рідних конструює військові літаки, то в центр фігури можна розмістити зображення винищувача.
3
Подумайте, які ілюстрації знадобляться, щоб максимально точно охарактеризувати перераховані цінності. Якщо не можете підібрати самостійно, зверніться за допомогою до решти членів сім'ї, адже складання герб а - це колективна творчість.
4
Вивчіть основні фігури, які традиційно застосовуються в геральдиці, і зупиніться на одній з них. Її контури додадуть символу впізнаваність, не дозволять сплутати його з іншим предметом декоративно-прикладної творчості.
5
Зупиніться на певному наборі символів, які ви плануєте зобразити всередині фігури. Їх не повинно бути занадто багато, щоб не допустити надлишок дрібних деталей, які будуть створювати відчуття деякого хаосу. Можна придумати який-небудь сюжет, а також розбити загальне поле на окремі сектори, кожен з яких буде присвячений одному члену родини.
6
Візьміть аркуш паперу, перенесіть на нього картинку герб а. Якщо не вмієте гарно малювати, попросіть родичів або знайомих допомогти вам. Розфарбуйте зображення.
7
заламініруйте вийшов герб - він повинен бути твердим, це якість дозволить йому добре зберегтися протягом довгих років.
8
За бажанням, доповніть свій герб девізом, який зазвичай пишеться на окремому полі під основною фігурою. Він являє собою коротку лаконічну фразу, цінну для вашої родини. Паралельно з цим складіть кілька слів про те, що зображено на герб е і чому були обрані саме ці символи.