Як робити браузерні ігри.

Браузерні ігри робити досить легко. Єдина проблема - фантазія авторів, оскільки на даний момент таких ігор чимало, більшість з них однотипні і не являють собою нічого цікавого.
Вам знадобиться
  • - навички малювання;
  • - навички програмування.
Інструкція
1
Оберіть жанр ігри . Зробіть вибір стилю її зовнішнього вигляду, періодично робіть замальовки і пишіть код по частинах в залежності від того, що на певний момент прийшло до вас голову. Незважаючи на те, що ідеї записуються у вигляді коду, процес все ж швидше творчий, тому поставтеся до нього відповідно.
2
Намагайтеся не продумувати все і відразу, якщо у вас цього не виходить, все прийде з часом. Якщо у вас є проблеми з виконанням ідей для вашої ігри , поліпшите ваші навички програмування, прочитавши відповідну літературу з написання програм на обраній вами платформі.
3
У міру написання ігри продумуйте також деталі її інтерфейсу. Тут вам знадобляться навички художника, якщо ж у вас вони відсутні, ви завжди можете звернутися до тих, хто «намалює» ваші ідеї за вас. Те ж саме відноситься і до частини з кодом - в інтернеті відносно легко знайти програміста або веб-дизайнера, який погодився б написати для вас флеш-гру за певну суму, однак, не бійтеся дізнаватися нове і вчіться створювати все самостійно, тут немає нічого складного .
4
Перевірте написану вами гру, попередньо запустивши на комп'ютері. Виконайте необхідні дії по налагодженню програми, це може зайняти тривалий час. Коли гра, нарешті, прийме остаточний вигляд, завантажте її на попередньо обраний вами сервер. Завжди зберігайте исходники, оскільки по ходу роботи можуть виявитися нові несправності.
5
Також перед опублікуванням браузерной ігри варто перевірити її на більшості відомих браузерів - Mozilla Firefox, Google Chrome, Apple Safari, Opera, Internet Explorer, Netscape і так далі. Якщо багів не буде виявлений - запускайте гру в інтернеті. Зверніть увагу, що для розміщення програми на певних ресурсах необхідна попередня домовленість з її власником.
Корисна порада
Читайте більше літератури.