Як відкрити двері вагона.

Питання про спосіб відкриття дверей виникає, як правило, або в нештатних ситуаціях, або в вагонах незнайомого типу. Наприклад, якщо ви в Парижі користуєтеся метро, то вам доведеться самим відкривати собі двері на станції. Вагони з такою можливістю з'являться і в московському метро.
Інструкція
1
Прочитайте інструкції для пасажирів, які зазвичай розміщені в вагоні. Вивчіть алгоритм дій для нештатної ситуації. Якщо у дверей передбачений режим аварійного відкриття, він зазвичай описаний в такий інструкції. Автоматичні стулки в деяких випадках можна віджати, доклавши значних зусиль. Якщо двері заклинило, то знайдіть аварійний вихід і скористайтеся ним.
2
Повторюйте дії місцевих жителів, якщо ви опинилися в вагоні метро в іншій країні. Наприклад, у Франції, щоб двері відкрилися, потрібно натиснути на велику кнопку на стулці або потягнути спеціальний металевий важіль. Якщо ви їдете не в самоті і не одну зупинку, то у вас буде можливість вивчити правильний порядок дій.
3
Знайдіть кнопку індивідуального відкривання на дверях в поїздах московського метрополітену, якщо ви їдете рано вранці або пізно ввечері. З весни 2012 року на лініях повинні з'явитися вагони нового типу. В них двері працюватимуть у двох режимах: автоматичному і ручному. Перший буде використовуватися в період великого пасажиропотоку. Коли ж потік пасажирів спадає, задіяти всі двері стає недоцільним. При натисканні кнопки індивідуального відкривання машиніст отримує сигнал і відкриває саме ці двері. Закриваються двері автоматично. Таким чином планують збільшити термін експлуатації вагонів.
4
Вийдіть через екстрені виходи в разі аварійної ситуації в метро. Вони знаходяться в в головних вагонах . Справа в тому, що не в усіх тунелях можна покинути вагон, відкривши основні двері.
5
В поїздах далекого прямування двері вагона відкривайте тільки всередину. Зовнішні двері мають тригранний замок, замикається провідником на ключ, і секретну засувку, що відкривається зсередини тамбура. Їх відмикає тільки провідник на зупинках. Торцеві перехідні двері теж відкриваються всередину, але замикаються на замок тільки у виняткових ситуаціях.
6
Смикніть за ручку купе в площині дверного полотна, щоб відкрити прохід. Двері від'їде в сторону по напрямних. Якщо ви відкриваєте її зсередини купе, перевірте, чи не замкнений Чи замок на двері. Подивіться, не висунуть Чи стопор, який заважає несанкціонованому відкриванню. Якщо все перешкоди усунуті, двері повинна від'їхати.