Як пересаджувати квіти. Як пересаджувати квіти відео.

Живі зелені рослини є окрасою будь-якого будинку. Але як і все живе, рослини вимагають до себе уваги. Квіти необхідно поливати, підгодовувати, захищати від хвороб, а також не забувати замінювати виснажену землю.
Вам знадобиться
  • Горщики, покупної грунт для квітів, покупної дренаж, дерев'яна лопатка, манікюрні ножиці, гострий ніж, порошок деревного вугілля.
Інструкція
1
Визначте, чи потребує ваша рослина в пересадке.Воткніте довгу дерев'яну лопатку між землею і стінкою горщика, якнайглибше, проведіть по колу. Витрусіть рослина з горщика. Якщо весь кому землі обплетений корінням, то рослина потребує пересадки. Якщо коренів мало, то помістіть рослина назад у старий горщик, підсипавши свіжої землі.Пересадіте рослина, якщо помітили, що у нього стали сохнути кінчики листя або коріння визирають назовні через отвори на дні горщика.
2
Подумайте про час пересадки растеній.Вечнозеление рослини пересаджують на початку березня, коли вони щойно пробуджуються після уповільненої развітія.Растенія, квітучі навесні, пересаджуйте після закінчення цвітіння. Якщо у вас виникла необхідність пересадити рослину з бутонами, то зробіть його перевалку в інший горщик. Витягніть рослину з грудкою землі, не чіпайте коріння, обережно помістіть квітка в інший, вже підготовлений горщик, підсипте землі по краях. Добре полийте.
3
Підготуйте нові горшкі.Новие горщики повинні бути на пару сантиметрів більше в діаметрі, ніж старі. При використанні занадто великих горщиків грунт може закіснуть.Гліняние горщики ошпарьтеокропом і повністю занурте у відро з водою на 30 хвилин, щоб пори глиняного горщика заповнилися влагой.Пластмассовие горщики промийте водою з господарським милом і сполосніть гарячою водою, чи не окропом, щоб горщик не тріснув .
4
Приготуйте землю для растеній.Унавоженная земля з городу підійде для пересадки цветов.Смесі з дерну, торфу, перегною і річкового піску зробіть самі, в залежності від типу кореневої системи рослин, які ви плануєте пересадіть.Покупние земляні суміші з торфом і кульками полістиролу, які утримують вологу, добре підходять для пересадки кімнатних цветов.Іспользуйте спеціальні готові земляні суміші для рослин, що пред'являють особливі вимоги до складу грунту.
5
На дно горщика насипте покупної дренаж, річковий пісок і трохи грунту. Помістіть рослину в горщик. Однією рукою підтримуйте рослина біля основи, другий рукою підсипайте землю по краях горщика, щільно НЕ утрамбовуйте. Земля повинна на пару сантиметрів не доходити до верху горщика, щоб було зручно полівать.Полейте квіти після пересадки. Поставте їх у затінене місце на два тижні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=-ikaloMTi3Y
Зверніть увагу
Якщо при пересадці ви побачили, що квіткові корінці підгнили, то обріжте їх манікюрними ножицями або гострим ножем до здорового місця, припудріть свіжий зріз товченим деревним вугіллям. Посадіть квітка в горщик меншого розміру, ніж був до цього.
Корисна порада
Щороку пересаджуйте молоді рослини, щоб вони могли добре розвиватися. Великі рослини пересаджують через 2 - 3 роки, але щороку міняйте у них верхній шар землі, підсипати свіжу.