Як вийти з інженерного меню.

Інженерне меню мобільного телефону існує для налагодження пристрою. Іноді вихід з нього здійснюється простим натисненням певної кнопки, а іноді для цього потрібна ціла послідовність дій.
Вам знадобиться
  • - сервісне керівництво до вашого мобільного телефону.
Інструкція
1
Скачайте сервісне керівництво до вашої моделі мобільного пристрою, зазвичай в ньому прописані спеціальні коди для виходу з інженерного меню . Зверніть увагу, що його не можна плутати із звичайною інструкцією користувача, в ній не міститься навіть звичайних сервіс-кодів. Такі мануали зазвичай достатньо нелегко знайти у вільному доступі, також вони часто бувають написані на мові виробника, що не полегшує завдання з виходом з інженерного меню .
2
Вийдіть з сервісного меню мобільного телефону за допомогою червоної кнопки скидання виклику. Також може підійти і кнопка включення/виключення мобільного пристрою. Спробуйте натиснути і утримувати її певний час, цілком можливо, що сервісне меню закривається саме таким способом.
3
Знайдіть в інтернеті комбінацію для виходу з інженерного меню , відповідну моделі вашого мобільного пристрою. Зазвичай таку інформацію можна знайти на тематичних сайтах і форумах, присвяченим мобільних телефонів певних виробників.
4
Перепрошити ваш мобільний пристрій для виходу з сервісного меню . Для цього вам необхідно мати спеціальний прошивальний кабель, програмне забезпечення відповідно до версії встановленого, флеш-карта і так далі залежно від того, який спосіб прошивки характерний для вашого мобільного пристрою - в деяких випадках оновлення відбувається з карти пам'яті, а в інших - з комп'ютера при підключенні пристрою.
5
Якщо вам не допоміг жоден з пунктів, зверніться в спеціальні сервісні центри з ремонту мобільних телефонів, цілком можливо, що вони допоможуть вам усунути проблему з виходом з сервісного меню . Наступного разу постарайтеся не користуватися даними кодами без особливої необхідності, оскільки це не завжди добре позначається на роботі телефону.
Корисна порада
Не користуйтесь сервіс-кодами без необхідності.