Як пофарбувати волосся в рожевий колір. Як зламати замок з трьох цифр.

Представниці прекрасної статі фарбують волосся з різних причин: одним не подобається природний колір, інші хочуть кардинально змінити свій образ, для третіх зміна колір а волосся знаменується із змінами в житті. І це дійсно так: новий колір волосся сильно змінює людину.
Вам знадобиться
  • - перукарня;
  • - рукавички;
  • - фарба для волосся;
  • - тонік для волосся;
  • - освітлювач;
  • - засоби по догляду за шевелюрою.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили пофарбувати волосся в рожевий колір, то будьте готові до того, що після завершення численних етапів фарбування, через які вам доведеться пройти, ви будете помічати на собі зацікавлені погляди оточуючих людей.
2
Визначте колір і стан свого волосся. Нефарбовані волосся легше піддаються впливу засобів для фарбування, ніж забарвлені в темний колір. Якщо ви натуральна або фарбована блондинка, то зробити волосся рожевими вам буде набагато простіше, ніж брюнеткам.
3
Придбайте змивку, якщо ваші волосся пофарбовані в темний колір. Подібні засоби реалізуються в косметичних магазинах. Вони призначені для того, щоб нейтралізувати пігменти, що залишилися на волоссі після попереднього фарбування. Нанесіть засіб на сухі волосся і витримайте час, вказаний в інструкції.
4
Приступайте до процесу освітлювання. Якщо ви натуральна блондинка, то вам не потрібно осветляться. Якщо фарбована, то освітлити тільки коріння волосся. Темні волосся слід освітлювати не більше, ніж на два-три тони за один раз, витримуючи дві-три тижні між черговим обесцвечиванием.
5
Розділіть волосся на пасма і рівномірно нанесіть засіб для освітлення. Найбільш поширеними осветлителями є «Блондоран» і «Блондекс». Їх можна придбати в магазинах продажу косметики.
6
Останній етап - тонування. Придбайте тонік «рожеве дерево», «бордо» або ж стійку фарбу. Рівномірно нанесіть на сухі волосся і витримайте час, вказаний в інструкції. Пам'ятайте, що чим довше ви протримаєте фарбу на волоссі, тим яскравіше і насиченішим буде колір.
7
Майте на увазі, що тоніки змиваються набагато швидше, ніж фарби. Тому, якщо ви хочете добитися стійкого ефекту, після фарбування використовуйте засоби-закріплювачі колір а. Також можна застосовувати шампуні і бальзами для фарбованого волосся для догляду за волоссям на постійній основі. Так колір залишатиметься яскравим триваліший період.