Як зустріти Новий рік з дитиною весело.

Новий рік - улюблене свято дітвори. Малюки з нетерпінням чекають Діда Мороза та подарунків. Не обмежуйтеся класичним відвідуванням дитячого ранку з ялинкою, влаштуйте справжній домашній свято в колі сім'ї. Перетворити саму чарівну ніч в рік у в запоминающуюся і веселу - легко. Головне, запастися хорошим настроєм і проявити фантазію.
Інструкція
1
Щоб зустріти Новий рік з дитиною весело і радісно, почніть підготовку до нього заздалегідь. Адже очікування дива - саме пам'ятне час. Разом з малюком розмалюйте вікна ново рік ними візерунками, сніжинками, встановіть і нарядите ялинку. Своїми руками зробіть прикраси, гірлянди, підготуйте маленькі подарунки для рідних і друзів. Напередодні свята спечіть печиво, яке люблять у вашій родині. Разом з дитиною виріжте з тіста за допомогою формочок фігурки і ново рік ня персонажі (ялиночки, сніговики). Проробіть отвори вгорі фігурок, а коли печиво буде готове і охолоне, просмикніть в них стрічки і запропонуйте дитині прикрасити ялинку.
2
Влаштуйте маскарад. Можете обійтися полегшеним варіантом і приготувати для членів родини тільки карнавальні маски. Якщо ж вистачить часу і сил, спробуйте влаштувати карнавал, який відповідає всім законам жанру. Увімкніть уяву і підготуйте самостійно або придбайте в магазині справжні ново рік ня костюми.
3
Придумайте і організуйте для всіх членів родини ново рік ня гри. Наприклад, пограйте в гру "Снігова куля". Зробіть з вати «сніжок», або використовуйте білий тенісний м'ячик. Станьте в коло і передавайте один одному цей «сніговий ком», примовляючи: «Ми катаємо сніжний ком, як скачаємо - запоєм! Раз - два - три - чотири - п'ять! Кому пісню виконувати ?! ». Виконує побажання той, у кого на останній фразі в руках опинився «сніговий ком». До речі, в таку гру можна грати і на вулиці. А щоб не замерзнути і більше рухатися, видозмінити останню фразу: «Тобі танець танцювати!».
4
Важливий атрибут ново рік ній ночі - снігові замети. Не сидіть перед телевізором, нехай кожен з членів сім'ї виліпить у дворі фігурку зі снігу. Захопіть з дому різні аксесуари і нарядите виліплені фігури. Наприклад, прикрасьте снігуроньку намистом-гірляндою з мішури або кольорового паперу, снеговику пов'яжіть шарф. Розфарбуйте ново рік них героїв кольоровими акварельними фарбами.
5
Не забудьте про дитячі подарунках, які очікують своєї години. Ледь прокинувшись вранці, дитина побіжить зазирнути під ялинку. Малюкам краще приготувати один великий подарунок і кілька маленьких (солодощі, різні дрібниці). Не даруйте все відразу, розтягніть задоволення. Вранці під ялинкою - один основний подарунок, після сну або прогулянки - інший, увечері - третій. Дитині старшого намалюйте карту, за допомогою якої можна відшукати ще один подарунок, крім того, який лежить під ялинкою. У різних місцях квартири влаштуйте тайники з підказками і завданнями. Щоб знайти кожну наступну підказку, необхідно виконати якесь завдання. Їх складність залежатиме від віку малюка. І лише в останньому схованці виявиться конверт з посланням, що вказує на місце, де ховається подарунок.