Як навчитися танцювати диско.

Танець диско був придуманий в 70-ті роки двадцятого століття. Свого часу він підірвав танцполи клубів. Потім його змінили інші напрямки. Зараз, на хвилі ностальгії, про диско знову згадали і влаштовують тематичні вечірки.
Вам знадобиться
  • Музичні диски з музикою диско.
Інструкція
1
Підготуйте простір для занять танцями. Навколо вас має бути достатньо місця, щоб під час танців ви не вдарялися об кут стола і т.п. Поставте енергійну музику. Вслухайтеся в ритм. Для диско підійде проста музика з рівномірними ударами.
2
Руху в танці диско дуже прості. Наприклад, базова - ноги разом і трохи зігнуті в колінах, руки зігнуті і притиснуті ліктями до тіла. Як би пружинячи, згинаючи-розгинаючи коліна, погойдуйтеся в такт музиці. Поступово почніть використовувати руки. По одинці або разом разгибайте їх в ліктях під музику.
3
Почніть використовувати простір з боків. Робіть по черзі крок вліво і вправо. Приставляйте одну ногу до іншої, зберігаючи колишнє погойдування. Аналогічно почніть руху руками в сторони або вгору. Згинайте і розгинайте їх в ліктях під музику.
4
Поступово ускладнюйте свої рухи. Наприклад, зробіть ефектний поворот. Для цього перекажіть одну ногу в хрест через іншу. Випрямивши ноги, прокрутили на носках навколо своєї осі. Це рух можна поєднувати з різким випрямленням рук вгору.
5
Коли ваше тіло відчує ритм, рухи будуть приходити самі по собі. Спробуйте повторити все, що ви колись бачили в кліпах чи на диско теках. Імпровізуйте і не бійтеся бути смішним. Диско - це стиль, який побудований на простих і безглуздих танцювальних рухах і бажанні веселитися всю ніч безперервно.
6
Постійно вивчайте все відео уроки з танцю диско в інтернеті. Дивіться танцювальні фільми і кліпи. Все це поповнить ваш арсенал рухів.
Зверніть увагу
Заняття будь-якими танцями вимагають розминки. Не починайте з різких рухів.
Корисна порада
Використовуйте арсенал танцюристів диско - перуки, костюми з паєтками, штани кльош, яскравий макіяж. Все це допоможе вам увійти в образ і розкріпачитися.