Як зберегти лист з Outlook.

Microsoft Outlook є досить простою і зручною програмою. З її допомогою ви можете переглядати всі повідомлення, які приходять на вашу електронну пошту. Листи потрапляють в папку «Вхідні», але може виникнути потреба зберегти повідомлення на жорсткий диск комп'ютера або на карту пам'яті.
Вам знадобиться
  • - програма Microsoft Outlook.
Інструкція
1
Програма пропонує кілька варіантів збереження письма. Один з них - це збереження повідомлення у вигляді файлу, який при необхідності можна буде перетворити в текстовій формат. Натисніть по потрібному письму лівою кнопкою мишки, після чого в меню програми виберіть «Файл».
2
У меню, клікніть по параметру «Зберегти як». Потім виберіть папку, в яку буде збережено лист , і введіть його ім'я. Після цього виберіть «Зберегти». Повідомлення буде збережено у вибраній вами папці.
3
Часто повідомлення електронної пошти необхідно зберігати у форматі Юнікод. Цей стандарт підтримує практично всі світові поштові сервіси. Для збереження вашого листа в цьому форматі виконайте наступні кроки. В меню програми виберіть «Сервіс», далі - «Параметри». Відкриється нове вікно. В ньому виберіть вкладку «Додатково». Після в новому вікні натисніть кнопку «Додатково».
4
З'явиться вікно налаштувань, в якому знайдіть рядок «Зберігати повідомлення у форматі Юнікод». Навпаки цього рядка встановіть прапорець і натисніть OK. Тепер при збереженні за допомогою першого способу ваше лист буде зберігатися у форматі Юнікод.
5
Також при необхідності ви можете безпосередньо скопіювати вміст листи електронної пошти в документ формату Microsoft Office Word. Щоб зробити це, відкрийте повідомлення, яке ви хочете зберегти, і натисніть сполучення клавіш CTRL + A. Таким чином ви виділите повністю всі лист , включаючи тему. Після цього натисніть клавіші CTRL + C, відправивши дані в буфер обміну.
6
Тепер відкрийте Microsoft Office Word і натисніть сполучення клавіш CTRL + V. Лист буде вставлено в документ. Після цього в меню програми виберіть «Зберегти» і виберіть папку для збереження письма. Введіть ім'я письма та натисніть кнопку «Зберегти».
Листи завжди отримувати приємно і радісно. Лист, який нам доставила «Пошта Росії», зберегти досить просто, і так само просто його втратити. З електронними листами справи йдуть зовсім по-іншому. Напевно, при отриманні нової кореспонденції у вас виникало бажання зберегти те чи інше електронного листа. Насправді в цьому немає нічого складного, досить слідувати нашій покрокової інструкції, наведеної нижче, щоб зберегти бажане лист в програмі Outlook.
Інструкція
1
Зайдіть в програму Microsoft Outlook. Попросіть, кого-небудь надіслати вам листа. Тепер спробуйте його зберегти. Для цього натисніть на вкладку «File». Виберіть пункт «Save Аttachments» і збережіть лист.
2
Також ви можете зробити це з допомогою контекстного меню. Наведіть курсор на лист і натисніть праву кнопку миші. У відкритому віконечку виберіть «Save As ...» («Зберегти як»).
3
Можна зберегти лист і іншим способом. Підведіть курсор до надісланих вам вкладеннях і, «взявши» їх, (утримуйте ліву кнопку миші) перетягніть туди, куди хочете зберегти: в підготовлену папку або на робочий стіл. Потім відкрийте провідник, натиснувши «Win + E», можете також відкрити його вручну, але краще зробіть це за допомогою клавіш - це заощадить час. Потім перейдіть до потрібної папки і перетягніть в неї файли з листа.
4
Крім таких способів збереження ви можете переносити самі листи в межах папок Outlook, вкладати файли в листи, зустрічі або завдання.