Як зняти заднє сидіння Mazda 3. Як зняти заднє сидіння на мазда 3.

Автомобіль марки Mazda 3 користується заслуженою любов'ю у російських автовласників. Хороші аеродинамічні характеристики, вивірена підвіска, жорсткий кузов і комфортний салон із зручними сидіннями забезпечують цьому автомобілю стійку популярність. Існують два основних види задніх сидінь, використовуваних в автомобілі Mazda 3 - «седан» і «хетчбек». При виникненні необхідності, зняти задні сидіння цілком можливо самостійно, не вдаючись до послуг фахівців автосервісу.
Вам знадобиться
  • - гайкові ключі.
Інструкція
1
Заберіть гумові заглушки, розташовані на стійках установки подушки заднього сидіння. Вони знаходяться в місці стиковки підлоги автомобіля із заднім сидінням і закривають гайки кріплення. Акуратно відкрутите гайки кріплення.
2
Підніміть верхній край подушки заднього сидіння. Трохи посуньте сидіння вперед, від'єднавши фіксатори, що утримують задню частину подушки. Вийміть подушку сидіння з салону Mazda 3.
3
Заберіть кронштейн запасного колеса, розташоване в багажному відділенні автомобіля. Акуратно відігніть і зніміть кріпильні пластини, які кріплять передню частину килимка багажного відділення до підлоги. Для того щоб отримати доступ до кріплень спинки заднього сидіння зніміть передню оббивку багажника.
4
Уважно огляньте багажне відділення і знайдіть дві гайки. Кожна гайка фіксує одну з спинок сидіння. Відкрутіть гайки.
5
Отожмите спинку задего сидіння таким чином, щоб кріпильні болти вийшли з отворів. Потягніть спинку вгору і зніміть її, вивівши скоби з кронштейнів. Вийміть спинку сидіння з салону автомобіля Mazda 3.
6
Поверніть підлокітники сидіння на кут в 45 градусів. Відкрутіть чотири кріпильних болта і демонтуйте підлокітники.
7
Відверніть два кріпильних гвинта, що фіксують підголівник на спинці сидіння. Зніміть підголівник.
8
Установка заднього сидіння Mazda 3 проводиться в зворотній послідовності.
9
Для зняття переднього сидіння автомобіля Mazda 3 необхідно відкрутити болти кріплення, фіксуючі задню частину зовнішньої обшивки сидіння. Отвинтите кріпильний болт ременя безпеки. Посуньте подушку переднього сидіння вперед до упору і відкрутите болти, що фіксують санчата на підлозі автомобіля.
10
Зруште сидіння назад до упору і відкрутите гвинти, що кріплять передню частину санчат. Від'єднайте роз'єм механізму натягу ременя безпеки. При необхідності, зніміть електродвигуни.