Як вивести червоних мурах. вивести червоних мурах з квартири.

Мурахи живуть великими колоніями, і раз потрапивши в будинок, неохоче з нього йдуть. Головує в їх великій родині мурашина матка, яка відкладає яйця, а безліч мурах-робітників забезпечують її і личинки їжею. В пошуках їжі комахи можуть проробляти довгий шлях від гнізда, позначаючи свій маршрут. В квартирах, повзаючи туди-сюди з помийного відра в цукорницю, мурахи є рознощиками мікробів і небезпечних захворювань.
Інструкція
1
Придивіться, куди мурахи ходять найчастіше. Знайдіть гніздо, центр їхнього життя, де знаходиться цариця мурах. Самка виглядає як великий жук. Вона ніколи не покидає свого укриття. Видаліть її з гнізда, і нікому буде відтворювати нових працівників. А працівникам нікого буде годувати, і вони підуть самі.
2
На практиці знайти гніздо не так вже й легко. Знайшовши лаз мурах, не поспішайте відривати паркет або кахель, мурашина доріжка може бути довгою. Скористайтеся тим, що працівники годують всю колонію, отруїте самку отруйною їжею. Змішайте чайну ложку борної кислоти з чайною ложкою цукру або меду. Розведіть водою. Таким розчином по краплях полити мурашині доріжки. У міру висихання, підкопують нові порції отрути. Мурахи по крупицях будуть отруювати себе, матку і личинок. При наявності в будинку дітей або домашніх тварин, подбайте про те, щоб вони не поласували цим розчином.
3
Візьміть 3 картоплини, 3 яйця, 1 чайна ложка цукру, 1 пакетик борної кислоти. Відваріть картоплю і яйця, почистіть їх ще гарячими. Зробіть пюре з картоплі та яєчних жовтків, додайте цукор і борну кислоту. Скачайте невеликі кульки і розкладіть в місцях скупчення комах. За рецептурою проводите цю операцію на початок спадної місяця, потім повторіть через 10 днів. Весь цей час уважно стежте за тим, щоб мурашкам нічого було пити.
4
Змішайте 2 столові ложки м'ясного фаршу і половину чайної ложки борної кислоти. Розкладіть суміш у місцях скупчення комах.
5
Мурахи не люблять різких запахів. Обробіть доріжки, по яких вони ходять, часниковим або лимонним соком. Насипте дрібно нарізаною свіжою петрушки або нюхального тютюну.
6
Використовуйте професійні реципієнти проти комах або викличте санепідстанцію.
7
Містите свою квартиру в чистоті. На столах і на підлозі не повинно бути крихт. Виносьте відро для сміття, як тільки воно заповниться. Тримайте банки з крупами, цукром та іншими сипучими продуктами щільно закриті.