Як робити сальто вперед.

Переднє сальто (Front Flip) - це акробатичний елемент, що широко застосовується в багатьох східних єдиноборствах, в паркурі і так далі. Якщо ви хочете навчитися цьому елементу, краще робити це в спортзалі на матах. Можна займатися на вулиці. Отже, виконати переднє сальто можна трьома способами, які ми опишемо нижче.
Інструкція
1
Перший спосіб звичайно застосовують при виконанні перевороту з місця, а також у з'єднаннях. До розучування переднього сальто за допомогою цього способу слід приступати, оволодівши обертанням в перекидах, угрупованням і переворотом вперед, отриманим під час виконання відповідних переворотів.
2
Можуть бути корисними кілька підвідних вправ: Встаньте на одну ногу, а другу зігніть в угрупування, далі захопіть зігнуту ногу рукою і разом з цим нахиліть своє тулуб вперед. Групуючись, притисніть плече до коліна, а до тулуба притисніть п'яту зігнутої ноги; Підніміться з основної стійки різко на носки, руки підніміть вгору. Швидко зігніть руки за голову, злегка і пружинно присядьте і тут же стрибну вперед-вгору, допомагаючи собі разгибанием рук вгору. При присіданні на всю ступню не опускаються; Як підвідного вправи до переднього сальто може виступити також сальто з наскоку. Підскок повинен поєднуватися з підніманням рук.
3
Даний спосіб переднього сальто можна виконувати і без розбігу, однак рух руками не призводить до хорошого вильоту вгору. Все ж, краще виконувати сальто з наскоком.
4
Другий спосіб застосовується досить рідко. При відштовхуванні ногами тут виконується рух руками не через голови, а вперед-вгору, та ще й знизу. В іншому цей спосіб схожий з першим.
5
У третьому способі головне - освоїти своєчасний та повний мах руками вгору і назад. Його необхідно виконувати таким чином, щоб руки ваші піднімалися до межі вгору, а плечі вперед практично не нахилялися. Відмінним подводящим вправою вам послужить перекид з махом руками назад. Слідкуйте за тим, щоб мах руками і поштовх ногами завершувалися одночасно. Перекид доцільно виконувати на узвишші. Чотири-п'ять шарів матів - це те, що треба. Міцно засвоївши мах руками, ви можете приступати до виконання сальто . Це все.