Як зменшити витрату бензину на "Газелі". Як понизити октанове число бензину.

Підвищений витрата палива на «Газелі» можуть спровокувати різні чинники. Це і неякісний бензин, і певні неполадки двигуна, і неправильна манера їзди. Щоб знизити витрата пального, необхідно дотримуватися певних правил.
Інструкція
1
Перше, що необхідно запам'ятати - не "купуйтеся" на занадто дешевий бензин. Залив бак такого палива, ви, напевно, незабаром пошкодуєте. Уявна економія може значно збільшити витрата пального. До того ж, окремі вузли та агрегати прослужать значно менше.
2
Наступне правило - не використовуйте несправну машину. Навіть незначна поломка самої маленької деталі може підвищити кількість витрата уемого бензину . Виявивши якийсь дефект, відразу ж поставте машину на ремонт і усуньте несправність.
3
Для економії палива велику роль грає ваше вміння володіти правильними манерами їзди. Особливо це стосується розгону і гальмування. Рушайте з місця плавно, розгін набирайте поступово, не треба намагатися вичавити з машини все кінські сили. Уважно стежте за дорогою, щоб встигнути вчасно загальмувати.
4
Ретельно обстежте багажник. Якщо там знаходяться непотрібні предмети, краще їх прибрати. Те ж стосується і салону. Не набирайте зайвих пасажирів. Крім того, що це небезпечно і відноситься до порушень, так зайву вагу ще й збільшує витрата бензину .
5
Не вмикайте без потреби кондиціонер і не опускайте скла. Не варто кріпити на машину різні прикраси, типу спойлера. Не використовуйте занадто потужні фари, без коду без потреби двірники і габарити. Цим ви заощадите незначна кількість пального, яке з поїздки в поїздку перетвориться в кругленьку суму.
6
Використовуйте не тільки хороший бензин, але ще й високоякісні масла. З усіх пропонованих варіантів зупиніть свій вибір на синтетичних і напівсинтетичних енергозберігаючих продуктах. Вони не тільки економлять паливо, але і збільшують термін експлуатації автомобіля.
7
Чи не ганяйте на занадто високій швидкості. Так ви скоротите час поїздки, але збільшите опір руху автомобіля і, як наслідок, витрата палива. Краща швидкість для «Газелі» - 85 км.
8
Використовуйте шини відповідно до погоди. Підтримуйте рекомендований тиск повітря в шинах, це теж призводить до збільшення опору і збільшенню витрата а бензину .
9
Слідкуйте за справним станом термостата. При прогріванні дивіться за стрілкою покажчика температури. Коли вона починає підніматися, можете починати рух. Але при цьому не тисніть сильно на газ.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=9BdR8JtNCQo