Як назвати свою електронну адресу. Як можна НАЗА електронний ящик.

Назва поштової скриньки є своєрідною візитною карткою. Людина з гумором напевно знайде можливість створити логін-каламбур. Ділова людина віддасть перевагу строгий і чіткий логін. Педант врахує всі правила і створить оптимально унікальне і оригінальне назву для свого ящика. А що робити тим, хто не відрізняється хорошою фантазією? Відповідь проста - вчитися у кожного окремо і слідувати порадам бувалих.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з доступом в інтернет
  • - папір та ручка (для складання списку)
Інструкція
1
Придумайте назву, яка буде складатися з ініціалів, прізвища або акроніма (абревіатури з частин слів або букв) в тому випадку, якщо поштова скринька буде призначений для ділового листування. Назва робочого поштової скриньки повинно відповідати нормам корпоративної етики, тому політ фантазії в цьому випадку не вітається. Якщо пошта припускає багатокористувацький доступ, то краще назвати її співзвучно найменуванню відділу: manager, office, reception та ін. Набагато більше варіантів передбачає вибір назви для персональної пошти. Але слід пам'ятати, що прості назви, засновані на прізвиська, імена, поширених прізвищах і т.д. майже всі зайняті. У всесвітній мережі існують цілі біржі з продажу рідкісних і простих поштових адрес . Тому уникайте поширених назв, і постарайтеся придумати що-небудь ексклюзивне.
2
Складіть комбінацію цифр, яка може бути абсолютно безглуздою. Такі поштові скриньки спеціально реєструються підприємствами (частіше на безкоштовних сервісах) для зручності у вимові. Числа набагато простіше сприйняти на слух, а помилитися у них практично неможливо, на відміну від латинських букв.
3
Складіть список всіх імен, які ви розглядаєте. Важливо пам'ятати, що деякі з них можуть бути вже зайняті, тому заздалегідь подумайте про те, як видозмінити пріоритетні назви. Слідкуйте за тим, щоб назва поштової скриньки було легко вимовним, і не викликало труднощів у написанні. Це спростить спілкування і передачу контактних даних.
4
Вивчіть список запропонованих назв, який пропонує поштовий сервіс під час реєстрації. Цю функцію пропонують не всі сервіси безкоштовної пошти. Вікно пропонованих варіантів з'являється після першої спроби введення бажаного логіна в тому випадку, якщо воно вже зайняте.