Як відключити службу клієнта netware. netware служба відключення.

NetWare - мережна операційна система від компанії Novell, в якій здійснюється взаємодія через сервер-клієнт. Системою підтримуються протоколи TCP/IP і IPX/SPX. Відповідно, підтримка клієнта NetWare включена в мережеві служби MS Windows.
Інструкція
1
Можлива ситуація, коли при завантаженні Windows зникає екран вітання і мимовільно встановлюється класичний вхід в систему. При спробі повернути колишній спосіб завантаження з'являється повідомлення: «Служба клієнта для NetWare виконала відключення екрану вітання ...» і пропонується відключити цю службу.
2
Зайдіть в «Панель управління» і розкрийте вузол «Мережеві підключення». Викликайте меню, що випадає клацанням правої клавіші по іконці «Підключення по локальній мережі». Вибирайте команду «Властивості», в розділі «Компоненти ...» відзначте «Клієнт для мереж NetWare» і натисніть «Видалити».
3
Якщо такого пункту немає, його потрібно додати. Натисніть «Встановити». У вікні «Вибір мережевого компонента» за замовчуванням активний пункт «Клієнт». Використовуйте кнопку «Додати». У новому вікні для підтвердження вибору натисніть ОК.
4
Поверніться у вкладку «Загальні» вікна «Підключення по локальній мережі», наведіть курсор на пункт «Клієнт для мереж NetWare" і видаліть його.
5
Якщо при спробі додати клієнта з'являється повідомлення «Неможливо додати необхідний компонент ...», використовуйте Win + R для виклику рядка "Відкрити" і введіть команду services.msc. У правій частині вікна «Служби (локальні)» знайдіть оснастки «Запуск серверних процесів DCOM» і «Віддалений виклик процедур (RPC)».
6
Вміст стовпців «Стан» і «Тип запуску» має бути «Працює» і «Авто». Якщо оснастка відключена, клацніть по ній правою клавішею миші, у випадаючому меню вибирайте опцію «Властивості». У вкладці «Загальні» натисніть «Пуск» і встановіть тип запуску «Авто».
7
Якщо цей спосіб не допоміг, використовуйте програму AutoRuns, щоб знайти в системі елементи NetWare і видалити їх. Скачайте з сайту розробника http://technet.microsoft.com/ru-ru/sysinternals/bb963902.aspx програму і запустіть. У стовпці Publisher шукайте назва Novell. Наведіть на знайдений елемент курсор, натисніть праву кнопку миші і вибирайте в контекстному меню Delete.
Відключення клієнтської служби NetWare може знадобитися при автоматичному переході системи на класичне вікно входу і зникненні екрану вітання. Процедура не вимагає спеціальних пізнань або залучення додаткових програм.
Інструкція
1
У різних версіях операційної системи Windows процедура відключення служби клієнта для мереж NetWare виконується по-різному. Викличте головне меню ОС Windows версії Vista, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Налаштування". Вкажіть пункт «Мережеві підключення» в каталозі діалогового вікна і викличте контекстне меню елемента «Підключення по локальній мережі» кліком правої кнопки миші.
2
Вкажіть пункт «Властивості» і підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Продовжити» в віконці запиту системи. Зверніть увагу на те, що може знадобитися ввести адміністраторський пароль в цьому діалоговому вікні. Виберіть закладку «Мережа» в новому діалоговому вікні і знайдіть рядок «Клієнт для мереж NetWare» в каталозі «Відзначені компоненти використовуються цим підключенням». Скористайтеся кнопкою «Видалити» для відключення необхідного елемента і підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку «Так». Після цього перезавантажте систему.
3
Відкрийте головне меню ОС Windows версії ХР, натиснувши кнопку «Пуск», і перейдіть в пункт "Налаштування". Розкрийте посилання «Сетевиe підключення» в розпочатому каталозі і викличте контекстне меню компонента «Підключення по локальній мережі» кліком правої кнопки миші. Вкажіть пункт «Властивості».
4
Виберіть закладку «Загальні» в діалоговому вікні та знайдіть рядок «Клієнт для мереж NetWare» в розділі «Компоненти, що використовуються цим підключенням». Виділіть знайдену рядок і скористайтеся командою «Видалити». Підтвердіть виконання обраного дії, натиснувши кнопку «Так» у віконці запиту системи і застосуєте зроблені зміни, перезагрузив комп'ютер.
5
Зверніть увагу на те, що виконання даної операції увазі наявність адміністраторського доступу до ресурсів комп'ютера.