Як увійти за посиланням.

Посилання перенаправляє читача на джерело інформації, допомагає знайти додатковий матеріал по темі, скачати той чи інший файл, необхідний для роботи. Перехід по посиланню здійснюється елементарними, інтуїтивно зрозумілими командами.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет.
Інструкція
1
Посилання відрізняється від основного тексту кольором, розміром шрифту та іншими характеристиками. Іноді в цій якості використовуються барвисті картинки, що привертають уваги, так що шукати її довго не доведеться. Наведіть курсор на об'єкт і клацніть мишкою.
2
Далі посилання відкриється автоматично. Залежно від HTML-тегів, використаних при створенні, це буде поточна вкладка або нова. Але якщо вам необхідно бачити і поточну статтю, і джерело, скористайтеся другим варіантом.
3
Наведіть курсор на посилання і натисніть праву кнопку миші. У меню, виберіть рядок «Відкрити в новій вкладці». Посилання відкриється. Залежно від налаштувань браузера, нова вкладка буде одразу активовано або по ній доведеться натиснути мишкою для перемикання.
4
Якщо сайт-джерело блокує перехід по посиланню , і сторонній сайт не відкривається навіть другим способом, оцініть ризик. Ви впевнені, що джерело безпечний? Ви точно знаєте, що вона була залишена знайомим вам людиною, а не зловмисником, який скористався цим аккаунтом? Якщо вам здається, що адміністрація поточного сайту перестраховується, переходите до третього способу.
5
Наведіть курсор на посилання і знову натисніть праву кнопку. Виберіть опцію «Копіювати посилання» і натисніть у верхній панелі браузера значок створення нової вкладки.
6
У ній в адресний рядок вставте скопійоване посилання і натисніть «Введення». Вхід по посиланню буде здійснений.
Зверніть увагу
Авторитетні ресурси, особливо популярні соціальні мережі, відмінно обізнані про сайтах, що містять шкідливі програми і протизаконні матеріали. Якщо у вас є хоч найменший сумнів у безпеці джерела, послухайтеся ради адміністрації: не переходьте за гіперпосиланням.
Інтернет - це нескінченна низка посилань та сайтів. За допомогою них, можна потрапити на потрібний сайт або поділитися з друзями цікавою інформацією. Зайти за посиланням на сайт можна трьома способами.
Інструкція
1
клікабельно посилання змінюють свій колір при наведення курсору, якшо по якій, лівої клавішею миші, можна потрапити безпосередньо на сайт. Іноді бувають у вигляді слова - анкора або просто набору цифр і букв.
2
За неклікабельним посиланнях не можна перейти на сайт. Для переходу потрібно скопіювати посилання в буфер обміну і вставити у вікно браузера. Вставляти потрібно у верхній рядок, де відображається Url сайтів. Потім натиснути на пошук. Перехід повинен бути саме на той сайт, на який ви хотіли потрапити.
3
Посилання у вигляді картинок або фотографій. Клікнувши по потрібному зображенню, лівої клавішею мишки, ви перейдете на сайт, який має інформацію або статтю, що містить це зображення.