Як зробити текстову посилання.

У повідомленнях блогів, як правило, джерело не виписується у вигляді інтернет-адреси. Назва декорується засобами оформлення тексту і спеціальними кодами. Завдяки цьому саме повідомлення надає вагу і авторитетність своєму авторові.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - адреси джерел;
  • - текст.
Інструкція
1
Так виглядає елементарний тег для оформлення текстового посилання в блозі або на сайті: текст посилання . При такому оформленні посилання буде виділятися кольором (наприклад, світло-синім або блакитним) і підкресленням. Нова сторінка буде відкрита в поточній вкладці.
2
Більш складний такий варіант оформлення: текст посилання . Посилання раніше виділяється кольором і підкресленням, але джерело відкривається в новому вікні. Це зручно, якщо посилання дається в середині повідомлення, а вам важливо, щоб читач дійшов до кінця.
3
Продовжуючи ускладнювати теги для посилань, скористайтеся таким: текст посилання . У такому випадку, як і колись, посилання буде виділена, нова сторінка відкриється в новому вікні. При наведенні курсора на текст з'явиться коментар, введений вами заздалегідь.
4
Можна заховати текстову посилання , прибравши виділення кольором і підкресленням. У такому випадку перехід по ній буде можливий тільки при випадковому натисканні. Теги виглядають наступним чином: текст посилання . Текст буде чорним. Якщо вам потрібен інший колір, замість "black" використовуйте інший колір англійською мовою або у вигляді цифрового коду. Посилання відкриється в поточній вкладці.
5
Можна зробити і навпаки: оформити текст посилання одним кольором, а підкреслення іншим. Яскравий приклад: текст . В результаті вийде синій текст з жовтим підкресленням. Посилання відкриється в новому вікні.