Як засмагнути швидко. Як швидко засмагнути в солярії.

Красивий, рівний загар - мрія не лише мільйони дівчат, а й не одного десятка хлопців. Як засмагнути швидко? В сучасному світі на це питання знайдеться кілька відповідей. Вибір повинен враховуватися по ефективності, безпеки та задоволенню від дії того чи іншого способу.
Інструкція
1
Сонячний загар. Це найпоширеніший спосіб засмаги, з десятиліття в десятиліття він залишається самим затребуваним. Щоб прискорити природний процес засмаги, використовуйте крему - активатори для засмаги. Даний препарат підбирається індивідуально, залежно від типу шкіри. Він діє не тільки як підсилювач засмаги, а й надає захисні дії проти ультрафіолету.
2
Солярій. Досить швидкий і ефективний загар, не віднімає багато часу. Отримати рівний шоколадний загар можна в будь-який час року, незалежно від погодних умов.
3
Автозагар. На сьогоднішній день представлений величезний асортимент кремів - автозасмаги. Користуватися даним видом засмаги можна як у домашніх умовах, так і в салонах. Результат помітний вже через 15 хвилин, при цьому можна підібрати відтінок на свій смак.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=b4Le9xrGGJ4
Зверніть увагу
Перед засмагою проконсультуйтеся з фахівцем! Обов'язково дотримуйтесь правил перебування на сонці! Засмага не рекомендується приймати вагітним, жінкам, що годують груддю та дітям до 3 років!
Корисна порада
Перед засмагою обов'язково очистіть шкіру за допомогою спеціальних кремів - скрабів. Ця процедура захистить вас від пігментного засмаги. При отриманні засмаги на сонці, не забувайте оновлювати крем - захист після кожного купанія.Не відвідуйте солярій щодня, обов'язково влаштовуйте перериви.Не забувайте зволожувати шкіру! Незалежно від способу засмаги, шкіра має потребу в харчуванні й зволоженні.