Як розрахувати витрати обігу.

Витрати звернення предразумевают під собою витрати, які пов'язані з процесом руху товарів від виробників до споживачів і виражені в грошовій формі. При цьому, вони можуть плануватися, враховуватися і показуватися у звітності в абсолютних сумах (в рублях) або у відносних значеннях (у відсотках).
Інструкція
1
Згрупуйте витрати звернення за цільовим призначенням і напряму окремих витрат. Порахуйте такі витрати: транспортні витрати; відрахування на якісь соціальні потреби; витрати на оплату праці; амортизацію основних фондів; витрати на ремонт обладнання; плату на оренду та експлуатацію службових приміщень, обладнання, легкового транспорту та інвентарю; витрати з виплати відсотків за користування кредитними коштами; витрати на паливо, електроенергію, газ для виробничих потреб; витрати на рекламу; витрати на зберігання, підсортування, підробіток і упаковку товару; витрати на купівлю тари; земельний податок; внутрішньогосподарські відрахування та інші витрати.
2
Порахуйте суму загальних витрат. Для цього складіть постійні та змінні витрати. Постійні витрати включають в себе витрати, які не залежать у короткостроковому періоді від кількості виробленої підприємством продукції. У свою чергу, змінні витрати це ті витрати, які залежать від обсягів продукції, що випускається.
3
Зверніть увагу, що постійні витрати складаються з альтернативної вартості частки фінансового капіталу, вкладеної в обладнання компанії. Величина цієї вартості дорівнює сумі грошових коштів, за яку засновники компанії змогли б збути дане обладнання, а отриманий прибуток вкласти в більш привабливе справу інвестування. До них віднесіть всі витрати на сировину, енергію. Сама найбільша частина змінних витрат, як правило, буде припадати на витрати матеріалів.
4
Визначте рівень витрат звернення, який дорівнює відношенню суми витрат звернення до розміру товарообігу, вираженого у відсотках. Даний показник дозволить вам охарактеризувати якість роботи підприємства. Чим краще працює компанія, тим нижче має бути рівень її витрат, що беруть участь в обігу.
Який мінімальний капітал вам знадобиться на відкриття власного бізнесу, залежить від того, що саме ви хочете відкрити. Але є витрати, характерні майже для всіх видів бізнесу. Розглянемо такі витрати детальніше.
Інструкція
1
В даний час цілком реально відкрити бізнес і з самими мінімальними вкладеннями або майже без них. Наприклад, бізнес в Інтернеті. Але якщо ви все ж схиляєтеся до "традиційної" формі бізнесу, то вже можна виділити хоча б три обов'язкові статті витрат: реєстрація компанії або ІП, оренда приміщення та закупівля товару (обладнання).
2
Якщо ви будете займатися реєстрацією ТОВ або ІП самостійно, то всі ваші витрати - це державне мито та нотаріальні витрати. Державне мито за реєстрацію юридичної особи в даний час складає 4000 рублів. Фізична особа може зареєструвати себе в якості індивідуального підприємця, заплативши 800 рублів. До 1500 рублів йде нотаріуса. Однак, займаючись реєстрацією самостійно, ви заощадите гроші, але витратите досить багато часу, тому вигідніше найняти для реєстрації свого бізнесу спеціалізовану фірму. Фірма зареєструє вас за 5000-10000 рублів.
3
Витрати на оренду приміщення залежать від місця знаходження вашого офісу чи магазину. Відповідно, чим ближче до центру Москви чи до елітних районах, тим вище вартість оренди. В середньому в рік за один квадратний метр орендованого приміщення ви заплатите від 400 $. Це буде вартість офісу класу С (досить невисокий клас) в ЦАО. Вартість оренди офісу класу А може доходити до 1500 $ за квадратний метр на рік - залежно від розташування. Приміщення під магазин розміром в 200 кв.м в тому ж ЦАО буде коштувати вам в середньому в районі 500 тисяч рублів на місяць.
4
Витрати на обладнання або товар (якщо ви вирішили відкрити магазин) залежать, зрозуміло, від вигляду вашого бізнесу. У будь-якому випадку, вам буде потрібно обладнати офіс хоча б одним комп'ютером (якщо поки у вас немає співробітників), телефоном та іншою офісною технікою, а також "дрібницями" - папером, канцтоварами. Власникам магазинів варто подбати про касові апарати.
5
Рано чи пізно ваш бізнес розшириться, і вам будуть потрібні співробітники. У будь-який офіс потрібен секретар. Його зарплата зараз починається в середньому від 20000 рублів на місяць. Студента на неповний день можна найняти і за 15000. Відповідно, чим кваліфікованішими співробітник, тим більше йому доведеться платити. Зарплати продавців та касирів зараз починаються від 10000-15000 рублів, але це - мінімум, за який будуть працювати малокваліфіковані працівники.