Як увійти в Ісса.

Абревіатура Ісса розшифровується як «інтернет-система сервісу абонента». Дана послуга використовується багатьма телекомунікаційними, стільниковими і інтернет компаніями і забезпечує доступ клієнтів до свого особового рахунку за допомогою інтернет. Сервіс дозволяє контролювати витрачання коштів, активувати і видаляти послуги, змінювати налаштування і багато іншого.
Інструкція
1
Активуйте послугу Ісса , якщо ви є абонентом "Байкалвестком". Виконати це можна за допомогою відправки СМС-повідомлення з літерою «а» на номер 7172492. Також можна скористатися сервісом USSD, набрати на телефоні номер * 100 * 24 921 # та натиснути кнопку виклику. Отримайте відповідь системне повідомлення з даними активації Ісса .
2
Перейдіть по посиланню https://issa.bwc.ru/і введіть для входу в «Особистий кабінет» номер телефону і пароль. Пароль збігається з тим, який використовується вами для послуги АССА. Якщо його у вас немає, то наберіть з телефону номер 7172 і зверніться голосової інструкції або відправте пусте СМС-повідомлення на номер 71721. Пам'ятайте, якщо ви три рази невдало авторізуетесь в Ісса , то послуга блокується на 3:00 .
3
Перейдіть по посиланню https://issa.dsv.ru, щоб увійти в систему Ісса «Ростелеком». Введіть код свого міста, номер телефону та ПІН-под. Останній можна отримати в найближчому абонвідділів компанії, надавши документи засвідчують особу. Також можна ввійти за номером особового рахунку, натиснувши на відповідне посилання. Не забудьте правильно вказати регіон вашого проживання. Якщо у вас підключений DISLY Інтернет, то для входу можна ввести свій логін (pppoe) і пароль для доступу до інтернету
4
Встановіть пароль для входу в Ісса «Skylink». Для цього необхідно зателефонувати за номером 77721 та прослідувати підказкам системи. В певний момент вас попросять придумати пароль з 7 символів. Натисніть зірочку після закінчення введення.
5
Також можна зателефонувати в довідкову службу за номером 8-901-251-51-51 або 247-42-42. Після цього перейдіть за посиланням https://issa.skylink-chel.ru/і введіть номер телефону і пароль в форму входу. Якщо ви неправильно авторізуетесь в системі три рази поспіль, то послуга заблокується на 12 годин.