Як повернути в магазин холодильник. якщо куплений холодильник не працює.

При купівлі великої побутової техніки необхідно бути дуже уважними. Рекомендують заздалегідь перевіряти працездатність пристрою і оцінювати його зовнішній вигляд. Це дозволить заощадити не тільки час, а й грошові кошти в тому випадку, якщо ви все-таки вирішите повернути товар продавцеві.
Вам знадобиться
  • - Документи на холодильник.
Інструкція
1
Холодильники , як і багато інших великі побутові прилади, відносяться до категорії технічно складних товарів. Це означає, що на них не поширюються деякі правові акти, пов'язані з поверненням товару. Для початку переконайтеся в наявності необхідної документації: товарного чека, гарантійного талона і так далі.
2
У разі виявлення несправності у вас є два варіанти: звернутися в магазин або сервісний центр. Враховуючи габарити і вага холодильника, продавець зобов'язаний забрати його у вас і доставити в СЦ безкоштовно. Проблема в тому, що фірма не зобов'язана забрати товар сиюминутно. Якщо ви не хочете чекати кілька днів, то самі відвезіть холодильник в сервісний центр.
3
Після перевірки пристрою вам повинні видати висновок про те, що холодильник не підлягає ремонту. Зверніться з цим висновком до магазин і вимагайте повернути гроші, сплачені за товар, або обміняти його на аналогічну модель.
4
Якщо товар підлягає ремонту, то продавець має право відмовити вам у поверненні коштів. Виняток становлять ситуації, коли терміни ремонту сильно затяглися. Якщо холодильник знаходиться в сервісному центрі більше тридцяти днів, то ви можете зажадати його заміни або повернення грошей.
5
Якщо ви придбали холодильник дистанційним способом, наприклад скористалися послугами інтернет- магазин а, то ви вправі повернути товар протягом семи днів з моменту його отримання. Пам'ятайте про те, що дане правило працює тільки в тому випадку, якщо ви не бачили конкретний екземпляр товару до оформлення угоди. Якщо ви придбали холодильник в інтернет- магазин е організації, розташованої в вашому місті, і перевірили його працездатність перед оплатою, то повернути його протягом тижня не вийде.